Moonswatch Bioceramic | Swatch x Omega

  • Bez safíru nechci nic. Asi vedu jinej život. Dojebal jsem všechno kromě safíru. A ted ty Géčka co mám dostaly takovejch ran do skla, že bych už ani neviděl na čísla. V životě nekoupim slušnější hodinky bez safíru.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Zabudol som, že ty ich nosíš stále a všade + nesedíš v kancli a si OWG, takže pre teba to zmysel mať bude. Ale ja osobne by som zrovna v tomto prípade neutrácal.

    Tempus Fugit

  • madmax Však hej...

    Vies, ja mam Swatch rad… boli to pred takmer 30 rokmi moje prve Swiss made quatz.mal som ich niekolko...a necakal som zazrak, tie hodinky ta mozu iba pozitivne prekvapit ;)

  • Zabudol som, že ty ich ...

    Přesně, těch ran a škrábanců co schytaj v práci a pak znova, prach bláto, voda, písek, trčící železa, tuhle jsem si vrazil skobu do ramene, dobře to dopadlo :)

    p

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Po precitani blogu, ze co je Bioceramic uz chapem, preco sa idu mnohi z MoonSwatch posr.t. Jeho zlozkou, okrem ZrO2, je ricinovy olej :D :D

  • baterka sa dá vymeniť, problém nastane keď treba spraviť niečo so strojom, ten sa nedá opraviť ani vybrať z hodín, tak ako pri iných swatchkách..

    Ja som robil šefa v hodinárstve v BA a tieto 4 jew, strojčeky dávali aj do Tisotov za 500 e / pred 15 rokmi/ a veru keď hodinky rapľovali , jediná možnosť novy strojček , čo stalo cez 200 e v značkovom servise v Galante , ak maly cez 2 roky . Niekedy odišiel aj skôr čo bolo do 2 rokou grátis - aj to sme maly raz za rok !!.

    Peter Th.

  • Myslim si ze servisovatelne su kazde hodinky, minimalne od zavedenych firiem a tieto nebudu vynimkou :)

  • Quartz strojček cez 200 EUR, či myslíš kompletný úkon?

    Ako komplet výmena strojčeka v značkovom servise ! ano moc dráhe ,, aj do Tag Heuer Formula dávali tieto zalisovane 4 kamen. stojčeky .....

    Peter Th.

  • Ste si istí, že sa nedajú servisovať? Nejde to plastové sklo sňať dole špeci nástrojom a tak získať prístup k cifru?

    len výmena celého stojčeka za novy ! je zalisovaný ....

    Peter Th.

  • Bez safíru nechci nic. Asi vedu jinej život. Dojebal jsem všechno kromě safíru. A ted ty Géčka co mám dostaly takovejch ran do skla, že bych už ani neviděl na čísla. V životě nekoupim slušnější hodinky bez safíru.

    ano ,, plexi sa doškrabe bežne ,, mal som Rolexi asi r. 1978 nove a maly plexi , po pol roku som ich predal kôli sklu a išli dopredu cca 9 sec. denne ...

    Peter Th.

  • Ako komplet výmena strojčeka v značkovom servise ! ano moc dráhe ,, aj do Tag Heuer Formula dávali tieto zalisovane 4 kamen. stojčeky .....

    No zbohom, aj do chrono? Dúfam, že nie ..

  • peterth: Aké to hodinarstvo v GA si to minule spomínal? Veď tu nič poriadne nie je.

    Ja som 6rokou už na penzii ,, to v Galante platilo vtedy - predtým ! Dnes už je tiež v penzii p. Nagy Ludovit

    Peter Th.

  • No zbohom, aj do chrono? Dúfam, že nie ..

    to bolo v roku cca 2000 , ked Formula mala Swatch strojček ....,, žene som kúpil take s briliantami reference WAC1215-0 vtedy a idu dodnes máju 3 kamene , strojček zalisovany ...

    Peter Th.

  • Ja som 6rokou už na penzii ,, to v Galante platilo vtedy - predtým ! Dnes už je tiež v penzii p. Nagy Ludovit

    Tam som mal nie práve najlepšiu skúsenosť majiteľom, hodinara som nepoznal. Ale bolo to už dávno ... 20 rokov späť.

  • Tam som mal nie práve najlepšiu skúsenosť majiteľom, hodinara som nepoznal. Ale bolo to už dávno ... 20 rokov späť.

    ano v Galante sa snažili , no napriek tomu sa stalo že bola nespokojnosť , s tým som mal aj ja problémy pri preberaní oprav v Eurovea WDL , keď som na prianie zakaznika poslal hodinky do Budapešti a nie do Galanty - dostal som za to silnú dutku od majiteľa WDL ....., vid môj http://www.tham.estranky

    Peter Th.