Kávička s hodinkami :)

  • Páni, tak čo spáchali by sme niečo?

    Otázka je miesto a čas. Najprv asi to miesto, potom by sme mohli ladiť čas.

    Ja by som navrhoval Trnavu. Je to hlavne z dôvodu, že je to kúsok od BA, rovnako z Nitry a aj z Trenčína sa dá.

    Čo vy na to?

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Tak ak by bola väčšia časť osadenstva z BA ja nemám problém prísť aj tam. ;)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Aj by som prišiel, no je to už predsa len 400 km a moja má stále fóbiu z kovidu... :(

  • Veď tvoju nechaj doma :D

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Aj BA je pre mňa O.K. (miesto napr. u Bejduka - kaviáreň sa tam nájde a máme možnosť aj o fakultatívny výlet do ríše plnej vystavených tik-takov...)

  • No já zatim taky. A to jsem od začátku pandemie x-krát denně v přímém kontaktu s pozitivníma. I teď, když už se o tom tolik nemluví, jsem překvapen, kolikrát denně se s nima setkávám, teď už bez roušek, dezinfekcí, rukavic a td. Měla to moje paní, kluk, různí známí, příbuzní z rodinného kruhu a jen já musim furt makat :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ja sa tomu zatiaľ aj s manželkou tiež vyhýbam aj keď to všetci okolo mali a korona má u mňa jedno pozitívum 😳 vďaka dezinfikovaniu rúk mi zmizol ekzém na ruke 👍

    A stitch in time :D

  • Aj BA je pre mňa O.K. (miesto napr. u Bejduka - kaviáreň sa tam nájde a máme možnosť aj o fakultatívny výlet do ríše plnej vystavených tik-takov...)

    Tak toto nie je vôbec špatný nápad, ale troška nebezpečný nemyslíš? ^^

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Tak ako páni?

    Koľkí by sme sa vedeli stretnúť? Mne je jedno či v BA alebo TT, záleží na počte.

    1. Diablo1st - BA alebo TT

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Ja môžem tiež v BA .... ,kde je u Bejduka - kaviáreň ??

    Peter Th.