• Ahojte , rozmýšľam na diver hodinkami od Orisu Aquis a padol mi tento strojček do oka a do širšieho výberu. Dôvodom je hlavne rezerva 120 hod voči bežne osádzaným Selitta s 38 hod. Teraz mám Longines HC a tie mali rezervu tiež len 38 hod cca (reálne menej a celkovo aj očarenie po rokoch pominulo…:-) Cal400 je ich vlastný kaliber, body preto u mňa naviac..nevýhodou môže byť že ide o novinku a časom vyskočia nejaké chyby (jeden “nedostatok” by už bol ), ďakujem Vám za pomoc

  • Stačilo by mi aj menej, napr. 70 hod, ale medzi 38h a 120 h nič nie je čo by sa mi pozdávalo. Nosím hlavne cez víkendy Garmin (bike, skialp, hory ) a hlavne tu to chcem preklenúť

  • recenziu na tieto hodinky som pisal tu. Vlastne som s nimi spokojny, ta rezerva chodu je super a tiez ich vacsinou davam na vikend dole ked prichadzaju na ruku Garminy kvoli sportu. Jedine co mi na nich trosku vadi je presnost ktora sa pri noseni drzi okolo +/- 1s/d ale ked su dole z ruky v akejkolvek polohe tak to vie byt kludne aj -10s/d.

  • Ešte ajWard má strojček s 120h rezervou, označenie SH21, len sa blbo zháňajú.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • To je trochu zvlastne sctou presnostou. Vsetky moje hodinky ci uz s in-house alebo seriovymi kalibrami idu konstantne bez ohladu na to ci su na ruke alebo na stoliku…zeby otazka na predajcu?

  • tento tyzden som si s hodou okolnosti robil test presnosti a je to uz lepsie ako byvalo pred tym, tak je mozne ze sa tento caliber musi nejaku dobu zabehnut

  • Dočítal som tvoju recenziu, bola super, vďaka. Ten nedostatok som myslel práve odskok minútovej ručičky ako som narazil na recenziách na YT a inde. Ale je to vlastnosť tohto stroja ako aj ty píšeš a nemal by som s tým problém. Asi ťažko čakať vylepšenie od výrobcu. Kde si ich prosím Ťa kupoval ? A len tak mimochodom na mtbiker.sk máš rovnaký nick ? :)

  • To skocenie minutovej rucicky nieje vobec problem. Mozno by som na to ani nikdy neprisiel, lebo pri nastavovani takmer vzdy s tou minutovou rucickou beham po indexe ak to chcem mat na chlp presne ;)

    Kupoval som ich cez chrono24

    Ano som aj na mtbikeri

  • tento tyzden som si s hodou okolnosti robil test presnosti a je to uz lepsie ako byvalo pred tym, tak je mozne ze sa tento caliber musi nejaku

    Ono kazde nove hodinky su “surove” a potrebuju zabeh strojceka podobne ako pri aute ;)