Nové položky v profile (Rok narodenia a obvod zápästia)

    • Official Post

    Misoo mi navrhol, aby sme do profilu pridali aj Rok narodenia, aby ľudia aspoň mali šajnu kto je aký starý, no a pridali sme aj Obvod zápästia v milimetroch. Desatinové miesta sa zaokrúhľujú, takže preto v milimetroch a nie v centimetroch. Tieto hodnoty si môžete pridať / zmeniť vo vašom užívateľskom profile. Samozrejme, je to voliteľné ;)

  • "misoo" wrote:

    jak zhrublo? ja som si kedysi davno meral (neviem ako) 170mm, no potom uz poriadnejsie a vyslo mi 195 ako kedy... :)

    aha, mal som pocit, ze mas mensiu labu :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • kde ja sa mozem hrabat na tie vase rozmery :rouge:

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • "Vindo" wrote:

    kde ja sa mozem hrabat na tie vase rozmery :rouge:

    bud rad, aspon mozes nosit hodinky normalnych rozmerov.. by si sa cudoval aky mam problem zohnat hodinky podla mojich predstav s priemermi 45+ :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • "cretino" wrote:


    bud rad, aspon mozes nosit hodinky normalnych rozmerov.. by si sa cudoval aky mam problem zohnat hodinky podla mojich predstav s priemermi 45+ :hehe:

    tak to je pravda...zbavil si ma komplexu :D ...45+ je uz fakt trocha moc 8/

    misoo aj mne meter inak ukazal..ja som to zrobil tak, ze som si vystrihol pasik z papiera, omotal okolo zapastia, nakreslil znacku a odmeral pravitkom

    Steinhart Ocean Vintage Military

  • "misoo" wrote:

    no, ja mam taku tenku placku, viac siroku ako vysoku... tam sa tie cm nahrabu... :mrgreen: ale zalezi od metra, niekedy som si nameral 190, niekedy 195, a raz tusim aj 200 :hehe:


    Máš používať normálny meter a nie bulharský ... ::d

  • ja som to pred chvilkou meral tak, ze som si omotal kabel od sluchadiel o ruku a nasledne som si trojuholnikom zmeral vyrovnany kabel :hehe:

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

    • Official Post

    no len aby to nebol taky skruteny telefonny kabel :mrgreen:

    ja odvolavam co som odvolal a privolavam co som privolal !! zmeral som to tou papierikovou metodou a nasledne odmeral viacerymi pravitkami a je to od 190 - 192, takze si menim popis na 190mm !! :hello: (mne sa furt nezdalo, ze by som mal rovnake zapastie ako cretino... :D teraz uz nase udaje vyzeraju realnejsie :merci: )

  • "misoo" wrote:

    no len aby to nebol taky skruteny telefonny kabel :mrgreen:

    ja odvolavam co som odvolal a privolavam co som privolal !! zmeral som to tou papierikovou metodou a nasledne odmeral viacerymi pravitkami a je to od 190 - 192, takze si menim popis na 190mm !! :hello: (mne sa furt nezdalo, ze by som mal rovnake zapastie ako cretino... :D teraz uz nase udaje vyzeraju realnejsie :merci: )

    teraz to je OK, ten rozdiel asi vysvetluje tu jednu dierku na remienku :D

    Breitling do kazdej rodiny!!! :malin1:

  • ja som poslednu dobu dako pochudol takze zapestie momentalne scvrknute na 16,5 cm.
    nabuduce donesiem na zraz jednorucky botty na kozenom remienku aby ste si ich mohli lepsie vychutnat :happy1:

    stálice: // DAMASKO DA36 // SEIKO SCVS 001 // CHR.WARD C60 38 mm // +-