Omega seamaster diver 300M black dial (pomoc, rada)

  • Ahojte priatelia,

    Už dlhšiu dobu pokukujem po Seamastroch v čiernom prevedení . Chcel by som sa spýtať, či sa tu nenájde niekto, kto kupoval, alebo nakupuje hodinky v butiku watch de luxe v Bratislave. Prípadne v inom predajnom mieste, kde majú tieto omegy a vedel by mi pomôcť s nejakou zľavou. Nakoľko som mladý chalan a chcel by som si dopriať tento skvost na promócie, bol by som rád za nižšiu cenovku :) . Bol som osobne vo watch de luxe a tam mi povedali, že nakoľko nie som ich dlhodobým zákazníkom, tak mi vedia poskytnúť maximálne 5%. Ale ak by som bol takýto VIP klient, tak vedia poskytnúť zľavu aj do výšky 15%. Ak by sa tu niekto taký našiel, alebo viete o niekom, budem veľmi vďačný.

    Ďakujem za každú radu a pomoc.

  • Tak som tu teda s nejakým hodnotením, postrehom po mesiaci vlastnenia týchto krások. Prvý týždeň som sa z nich tešil len doma. :S Vstrebával som atmosféru, ich váhu, veľkosť, krivky. Následne sa dostávali viac a viac na čerstvý vzduch, ale stále veľmi opatrne, aby sa náhodou neobjavil nejaký škrabanček či vlásočnica. Minulý týždeň mi prišla guma, ktorú som dal na ne a kovový ťah išiel do krabice, aby sa s ním nič nestalo. :P Od momentu, keď som ich nasadil na ruku na gume, nedal som ich dole ani v sprche. Stále sa neviem vynadívať a mam z nich obrovskú radosť. Asi toľko k môjmu prvému mesiacu so Seamastermi. 8o 8) :saint: ^^

  • Aj u teba sa prejavila amichofobia ;( Ja som prvy tyzden sponu na tahu prelepil paskou, teraz uz na to kaslem a uzivam si hodinky…

  • Aj u teba sa prejavila amichofobia ;( Ja som prvy tyzden sponu na tahu prelepil paskou, teraz uz na to kaslem a uzivam si hodinky…

    Treba len na ne dávať trochu pozor a potom netreba nič lepiť ;)

  • Treba len na ne dávať trochu pozor a potom netreba nič lepiť ;)

    Ak ich nosíš do práce, závisí od povahy práce akú vykonávaš. Ja sa tiež snažím dávať si na hodinky v práci pozor a tak si ich často skladám a odkladám do vrecka ale predsa sa stane, že zabudnem a potom môže dôjsť k “nehodám”. Predsa len také hodinky sú vhodné do kancelárie, ak pracuješ “rukami” je to problematické a to samozrejme nevravím o “špinavej” práci. To užívanie je potom tak trocha v kŕči.

    Tempus Fugit

  • Mna tiez boli kazdy tukanec,suchanec,vlasocnica…ci uz na puzdre,spone,tahu…ale hodinky si primarne kupujem aby som ich nosil a tesil sa z nich na ruke nie v krabici :)a aj ked sa snazim davat pozor, nehodam sa nevyhnem :P, co uz…

    Ved na topankach tiez nenosim navleky aby som si neoskulil spicky ;)