Omega seamaster diver 300M black dial (pomoc, rada)

  • Nie. Robím v automobilke. Boja sa poškodenia laku atď. Aj BOZP do toho kecá

    V PSA , keď sme začínali, tak sme nosili potítka na hodinkách 🤓 samozrejme nie operátor, tomu by hodinky aj tak zavadzali 😳. Nosili to tak aj v Paríži

    A stitch in time :D

  • V PSA , keď sme začínali, tak sme nosili potítka na hodinkách 🤓 samozrejme nie operátor, tomu by hodinky aj tak zavadzali 😳. Nosili to tak aj v Paríži

    Ja som otrok na linke😂 navyše na zvarovni, všade samý plech a ostré hrany. Kedysi som nosil Garminy ale to ani nie sú hádam hodinky

  • Ja som otrok na linke😂 navyše na zvarovni, všade samý plech a ostré hrany. Kedysi som nosil Garminy ale to ani nie sú hádam hodinky

    A načo by ti boli hodinky ? Keď linka zastane sú len 3 možnosti: porucha, prestávka, fajront 🥴

    A stitch in time :D

  • Taky jsem dělal tam, co mi zakazovali hodinky. Vy končíte, to je škoda, takovej šikovnej...jo, ale hodinky mám ve skřínce, takže končim.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A načo by ti boli hodinky ? Keď linka zastane sú len 3 možnosti: porucha, prestávka, fajront 🥴

    Neviem. Hodinky nosím skoro stále. Som rád že som sa odnaučil s nimi spávať 😃 Zasa aj taký osem hodinový detox je na niečo dobrý

  • Taky jsem dělal tam, co mi zakazovali hodinky. Vy končíte, to je škoda, takovej šikovnej...jo, ale hodinky mám ve skřínce, takže končim.

    Tu to beriem tak že by som si hodinky mohol poškodiť... Všade ostré plechy, hrany, prskance od zvarov. Tak som to nejako prekusol