• Dobrý den. Chci manželovi koupit nějaké dobře vypadající hodinky. Našla jsem hodinky Swatch. Jsou i za dobrou cenu. Oplatí se tedy jejich koupě a lze je brát jako kvalitní hodinky? Budu ráda za veškerá doporučení, moc se v hodinkách nevyznám :) Předem děkuji.

  • Sú to pozlátené módne hodinky od švajčiarskej značky.

    Manžel pracuje ako stánkar na strelnici na pouti?

    Karma ťa dobehne 🥴 nikde nevidím tvoju zmysluplnú radu 👊

    A stitch in time :D

  • Ze skupiny Swatch bych sáhl po jiné značce, které do ní spadají. Hodinky nekupuj bez domluvy s manželem. Můžeš ho tím dostat do nepříjemné situace ,,co s nima". Ale třeba ne, když ho hodinky nezajímaj a bude mu jedno co má na ruce.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Pardón, vypadol mi prostredný riadok textu.

    Značka ako taká je OK, Pozlátenie sa časom ošúcha a bude to nevyzerať dobre.

    V danej cene by som kúpil radšej niečo vo farbe nerezu napríklad Timex Q, Orient Bambino, Citizen, Seiko ....

  • treba vyzvediet od manzela, ake hodinky sa mu pacia. ci manzel bude vobec chciet sa natahovat a automatikou alebo preferuje bezudrzbovy quartz. my tu potom radi pomozeme ;)

  • Obecně platí výběrové schéma:

    typ pohonu hodinek

    - mechanika, quartz...baterie, solární, mechanický quartz

    Typ hodinek podle použití

    -společenské, sportovní, potápěčské, pilotky, chytré

    V této skupině lze vybrat univerzály. V případě klasických hodinek rozhodnout zda tříručky nebo chronografy. S datem, DayDate nebo úplně bez.

    Cena hodinek

    Značka a modelová řada.

    Snad jsem na nic nezapomněl.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tissot PRX quartz

    https://www.hodinky-365.cz/tissot-prx-qua…104100-x1211568

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • V tejto alebo podobnej cenovej hladine by som odporúčal Citizen, možno Seiko, keď elegantnejšie, tak asi niečo z módnych značiek, ktoré sú často nie celkom zlé. Osobne som v začiatkoch vyskúšal Armany, Hilfiger, možno Hugo Boss. Ale boli to modely nad 200 EUR.

    Ale súhlasím s odporúčaním, že je potrebné presondovať manželov vkus a preferencie.