Certina DS Action Diver Powermatic 80 Sea Turtle Conservancy C032.807.22.041.10 - Special Edition

  • Tak som si jedny PWM 80 objednal ... žena má už zabije naisto :)

    Radi sme ťa spoznali, prístupové heslo daj manželke, niekto musí pokračovať vo fotkách "hodiniek" ;)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • ja neviem prečo ale keď vidím PVD tak to je pre mňa hneď pass, aj keď viem že aj luxusné značky po ňom niekedy siahnut. DLC hodinky by som asi zvážil a videl som video testy oboch aj PVD aj DLC a teda nešlo to porpovnať, DLC bolo omnoho odolnejšie, to sa vlastne ani tomu týpkovi nepodarilo poškriabať :D Ale chápem, že sa to ľuďom páči. Osobne s tým problém nemám, len teda hodinky by som si s PVD nekupoval. Ale to je možno len niečo čo mám v hlave a mal by som stále strach o ne tak ako aj niektorí z vás tu písali.

  • ja neviem prečo ale keď vidím PVD tak to je pre mňa hneď pass, aj keď viem že aj luxusné značky po ňom niekedy siahnut. DLC hodinky by som asi zvážil a videl som video testy oboch aj PVD aj DLC a teda nešlo to porpovnať, DLC bolo omnoho odolnejšie, to sa vlastne ani tomu týpkovi nepodarilo poškriabať :D Ale chápem, že sa to ľuďom páči. Osobne s tým problém nemám, len teda hodinky by som si s PVD nekupoval. Ale to je možno len niečo čo mám v hlave a mal by som stále strach o ne tak ako aj niektorí z vás tu písali.

    Máš pravdu v tom, že na PVD si musíš dávať trochu pozor. Ak nie si ten typ, tak radšej nekupuj. Ale záleží aj akú máš filozofiu, že či si ich kupuješ na celý život, alebo na 3-4 roky a potom vymeniš.