nooskiho hodinky

  • Pánové děkuji!

    Laco mám zrovna na ruce, ale přihodím jednu fotku nejoblíbenějších Géček. Malé, lehké, pohodlné, rádiem řízené a poháněné fotony. Všechno správně

  • Orient Kamasu aka zelená Barakuda Tyhle hodinky svítí ještě o chlup lépe, než Seiko Želvy

  • Pánové děkuji za slova chvály, ten nový kus má složitější příběh, se kterým vás seznámím, až nastane jeho konec. V mezičase jsem na dřez vytáhl Seiko SNZH53 a San Martin SN007

  • Pánové, děkuji za slova chvály. Fotím jen pro radost a jsem naprostý amatér, který má pro tento koníček velice málo času.

    Nuže, jak jsem již avizoval, pořídil jsem nedávno své první mechanické chronografy s názvem Sugess. Uvnitř pracuje strojek Seagull ST1901. K hodinkám jsem dokoupil na doporučení kožený řemínek Targa. Nosí se příjemně i navzdory dlouhým nožkám a šlapou kupodivu docela přesně.

    Níže pár foteček.

    Tentokrát v barvě

    Mírně klenuté safírové sklo

    Strojovna

    A pár makro fotek

  • Nooski: bodaj by som aj ja vedel vyfotiť také amatérske fotky ako ty. :thumbup: Radosť pozrieť ;)

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Takto fotiť, robím to profesionálne. ;)

  • Děkuji za slova chvály, detaily hodinek na krásném nahém ženském těle by byly super, ale žena nesouhlasí a figurantku by mi asi nedovolila :)

    Dnes zelená Orient Kamasu aka Barakuda

    Ta zelená se blbě fotí a je to taková láhvová, místy skoro modrá barva

    Korunka s logem jak od cigaret

    Luneta

    Ceferník podruhé

    Spona

  • Děkuji za pochvaly a jsem rád, že se líbí :)

    Dnes pár detailů Svatého Martina

    Krásné indexy a plastické logo

    Vteřinovka nad indexy

    Detail předchozí fotky, kde je v odlesku vidět spodní část vteřinovky s bezchybným zpracováním, čumím na to a nechápu

    Jedna černobílá

    Makro lunety, jednak má skvělý chod, ale zároveň se jedná o lunetu, kterou lze otáčet i s mokrým rukama. U žádných jiných hodinek v mé sbírce to nejde.

    A celý ciferník s šedým sunburstem