• Zdravím,

    táto edícia Hublotov mi odpálila dekel: 200ks limitka, keramické, nečitateľné, ... tipujem, že už aj vypredané (27.000e).

    https://www.hublot.com/en-ph/news/hub…limited-edition

    Toto je typ hodiniek, ktoré sú NEJAKÉ. :evil:

    Hneď z teba spravia na ulici nového člena Marvel tímu , Milujem ich haha. :love: 8)

    Big Bang Sang Bleu II Limited Edition

  • No práve pred týždňom som si pozrel recenziu týchto hodiniek, kde to rozoberali do detajlov.

    Je to celkovo úžasné a výnimočné čo borci v HUBLOT vytvorili!! Vo videu rozoberali každý detail... Chlapíci tam tiež rozoberali to, že možno na prvý pohľad môžu byť pre niekoho prehnané, alebo možno aj odpudzujúce, ale keď si ich človek zoberie do ruky, tak všetky takéto myšlienky sa vyrtatia... Mladý, ale v hodinovom svete veľmi skúsený borec to dostal na vyskúšanie, nosenie od HUBLOT na jeden alebo dva týždňe sa musel priznať že ešte taký nadšený nikdy nebol hoci prešlo cez eho ruky už takmer všetko vo svete hodinárskom (zaujímavé sú aj ich videá z návštev origin servisu napr. Breitling...)

    Video je tu (je to ale v maďarčine, čo asi nie všetci oceníte...):

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Inak v tom videu ma celkom zaujali aj tie BULOVA CURV... sice nie mechanické, ale ma dosť ťahajú (musím si zaobstarať aj nejaké elegantnejšie k saku do práce... ale k tomu asi otvorím nové vlákno...)

  • No práve pred týždňom som si pozrel recenziu týchto hodiniek, kde to rozoberali do detajlov.

    Je to celkovo úžasné a výnimočné čo borci v HUBLOT vytvorili!! Vo videu rozoberali každý detail... Chlapíci tam tiež rozoberali to, že možno na prvý pohľad môžu byť pre niekoho prehnané, alebo možno aj odpudzujúce, ale keď si ich človek zoberie do ruky, tak všetky takéto myšlienky sa vyrtatia... Mladý, ale v hodinovom svete veľmi skúsený borec to dostal na vyskúšanie, nosenie od HUBLOT na jeden alebo dva týždňe sa musel priznať že ešte taký nadšený nikdy nebol hoci prešlo cez eho ruky už takmer všetko vo svete hodinárskom (zaujímavé sú aj ich videá z návštev origin servisu napr. Breitling...)

    Video je tu (je to ale v maďarčine, čo asi nie všetci oceníte...):

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Oszinten orákrol, mám prezreté odpredu - odzadu haha

  • Aj ja ;)

    Sú to borci. Ich články nájdeš aj v zahraničných odborných časákoch zameraných na "hodinkárčenie"....

    Samozrejme "jutub" je plný takýchto zaujímavích videí, ale títo dvaja nielen že sa vyznajú v tom o čom hovoria, a pochodili aj pivnice v sídlach renomovaných začiek, ale majú aj štýl. Ja si inak rád pozriem aj miestnych borcov, ktorí si medzi nás občas zavítajú.

  • Hublot, proč ne. Nic moc mě od nich neoslovuje, jen jedny. Ty druhý bych bral z nostalgie. Oboje jsou ovšem jedinečné. Názvy jsou tak známé, že je ani nemusím uvádet.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mna tato hypermoderna hodinarina moc neoslovuje :(aj ked je v tom vela technickeho umu a inovatorstva, je tam na mna prilis vela svalov, modernych materialov, divnych tvarov a farebnych kombinacii...nexmyselne drahe hracky vyratane na efekt...ale kazdemu co jeho jest :)

  • Mna tato hypermoderna hodinarina moc neoslovuje :(aj ked je v tom vela technickeho umu a inovatorstva, je tam na mna prilis vela svalov, modernych materialov, divnych tvarov a farebnych kombinacii...nexmyselne drahe hracky vyratane na efekt...ale kazdemu co jeho jest :)

    Súhlasím, tradícia má svoje čaro, mala by byť niečím zastúpená v každých hodinkách.

  • Niečo futuristické ale zároveň aj klasika a dostupné aj bez úveru :)

    Reef Tiger, je aká značka? jedne som videl na bazoši.

  • Nemecká, ťažko posúdiť kvalitu, mrkni tú stránku, tam je dosť informácií. Ak to niekoho zaujme, treba to podľa mňa vidieť naživo a vyskúšať. Do 30 dní sa to dá vrátiť a stojí to 295 € po zľave. Strojček Seiko NH35A, zafírové sklo, 10 Bar, Super-lumiNova.

  • Nemecká, ťažko posúdiť kvalitu, mrkni tú stránku, tam je dosť informácií. Ak to niekoho zaujme, treba to podľa mňa vidieť naživo a vyskúšať. Do 30 dní sa to dá vrátiť a stojí to 295 € po zľave. Strojček Seiko NH35A, zafírové sklo, 10 Bar, Super-lumiNova.

    Neviem,ale toto mi "smrdí" Čínou....

  • Where Are Reef Tiger Made?

    Reef Tiger watches are manufactured at their locations in Grenchen, Switzerland, and in China, and they proudly use Swiss quality technology. They only use top quality materials, such as mother of pearl, Swarovski stones, and diamonds, to ensure that their timepieces pass the high standards of the watchmaking industry.

    Reef Tiger Warranty

    Reef Tiger offers a three-year warranty on all their watches. The warranty starts from the date of purchase and covers material and manufacturing defects. Aroun the world, Reef Tiger has service centers that can provide quick and reliable service for their customers. For more information, you can contact Reef Tiger by email (info@reeftiger.com) or through their contact form.

    Len pre info - nie som propagátorom tejto značky :)