• Maurice bol dnes objednaný, snáď pošlú faktúru a cez sepa to doriešime, bo prvotne tam mali len Paypal, ten nemáme založený.

    Diky za tipy páni. Cením si to..aj seiko aj citizeny sa mi páčia. Pri seiko najmä turtle modely a pri citizene ich solary eco drive tie drahšie.

    Hacking je keď zastane sekundovka,čas pri vytiahnutí korunky pri nastavení času, že ano..

    Ako sa dá pokaziť hodinky kvôli hackingu?

  • Pokazit? To snad ani ne. Ale s přesným nastavováním je problém. Nejlepší je je nastavovat, když už péro není úplně napružené, tedy po jejich odložení z ruky. Lehkým protipohybem korunkou v poloze nastavování času docílíme zastavení vteřinovky. Čím je aktuální rezerva chodu vyšší, tím hůř to jde.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • A zrovna Seiko SKX, osobne nechápem tú auru u týchto hodiniek. Mňa vôbec nepresvedčili o svojich "kvalitách". Vyhotovenie puzdra nič moc, lícovanie je kapitola sama o sebe, základný strojček a ten ťah ala chrastítko no neviem.

    Áno máš pravdu aj podľa mna, ale napriek všetkým nedostatkom tieto hodinky majú niečo čo sa presne nedá definovat a prečo sú tak celosvetovo obľúbené. Mám ich veľmi rad😊

  • Zdravím vespolek,

    dnes mi dorazila táto nádhera, naživo vyzerajú ešte krajšie ako na fotkách. :love:

    Rýchly dovoz, super komunikácia zo strany Prestige LuxusUhren GmbH, hodnotím celkovo 10/10 pre nákup.

    Celková cena 644e, tu od našich super poctivých podnikateľov okolo 900e.

  • fakt úžasné spracovanie, toto sú moje prvé poriadnejšie hodinky a detaily spracovania sú úžasné za tie peniaze. Klobúk dole chalanom z ML. :D

  • ML jsou parádní a některý kusy jsou top inovační hodinařina.

    Mně se od začátku výroby moc líbí tahle mechanická chrona v jakékoliv variantě.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • To sú quartzky? Zrovna o nejakých lepších batériách uvažujem tak preto sa pýtam. :)

    Tie ML chrona som mal na ruke, veľmi dobre spracované hodinky, ale u mňa už boli na hrane s priemerom. Holt tenká ruka :rolleyes:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Tie Móricky sú fakt krásne. Omrknem to aj na ich stránke a pokochám sa... ;)

  • To sú quartzky? Zrovna o nejakých lepších batériách uvažujem tak preto sa pýtam. :)

    Tie ML chrona som mal na ruke, veľmi dobre spracované hodinky, ale u mňa už boli na hrane s priemerom. Holt tenká ruka :rolleyes:

    akutak citam, tak u nas dvoch nic, co ma viac ako 40mm v priemere, neprejde ...

  • To sú quartzky? Zrovna o nejakých lepších batériách uvažujem tak preto sa pýtam. :)

    Tie ML chrona som mal na ruke, veľmi dobre spracované hodinky, ale u mňa už boli na hrane s priemerom. Holt tenká ruka :rolleyes:

    Ano quartzky,

    Sa mi páči,že majú šrobovatelnú korunku, t.j. najprv musíš vyšrobovať a potom nastavovať polohy pre setup.

    Mne sú veľkosťou akurát a možno aj väčšie by nevadili ;)

    Tieto Aikon sú taký moderný, jemne elegantný casual kúsok.

  • cez uhrinstinkt.de mas doma za mesiac cokolvek, a ich ceny su uzasne. Diky za tip btw.

  • cez uhrinstinkt.de mas doma za mesiac cokolvek, a ich ceny su uzasne. Diky za tip btw.

    Fakt, že ceny sú bezkonkurenčné, alebo teda ťažko nájdete lepšie. Vystavujú aj na Chrono24 a tam majú taktiež dobré ceny (nejaké tie percentá pre Chrono na to nahodia, ale v porovnaní s ostatnými určite vedú).

    Určite neprestanem sledovať ich stránky ;)

    Jaj a ešte dodávam, že si si vybral dobre! GRATULA! Tie ML vyzerajú aj na fotkách dobre, čož v skutočnosti musí byť omnoho krajšie!!!

  • akutak citam, tak u nas dvoch nic, co ma viac ako 40mm v priemere, neprejde ...

    Je to bohužiaľ tak. Najviac mi sedia priemery okolo 40mm s L2L do 49mm. Všetko čo je nad sa mi síce nosiť dá, ale už mi to nie je také pohodlné.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.