Prim mix + Casio

• Ahojte maniaci. Ponúkam pár kusov na predaj.

Prepáčia, ale konkrétne detailné informácie či označenia pri všetkých neviem.

Pošta ide na mňa, osobne Žilina. Viac info, detailné fotky, či návrhy v správe.

Ak by sa našiel niekto, kto by to zobral komplet tak sa isto nejako dohodneme a bude to určite výhodné.

Za fotky sa ospravedlňujem.

Prim Sport II, bordó, cal. 68.3, výroba by mala byť cca 1972 a označenie 68 207 1, plne funkčné, pekný stav

Cena: 70 eur

Prim Hulk biele, chróm, asi 68 378 1, rok 1978, krásny funkčný, skoro NOS stav

Cena: 55 eur

Prim Hulk alebo aj „súdok“? modré/zelené, chróm, funkčný veľmi pekný stav

Cena: 45 eur

Prim malé TV čierna, TYP 663371, krásne, zachovalé, funkčné, chcel by som napísať NOS, ale majú prasknuté sklíčko medi 6 a 7 hodinou

Cena: 40 eur

Prim malé TV strieborná, funkčné, krásny stav

Cena: 40 eur

Prim 66 elegant, zlatené, označenie 66 287 3, rok 1974, krásne, vyleštené a plne funkčné

Cena: 30 eur

Prim malé TV strieborná, funkčné no stav na kompletný servis či výmenu dielov

Cena: 15 eur

Prim dámske „pavúk“, priemer 28mm, funkčné no chce to vyčistiť a vymeniť nejaké časti

Prim, asi detské, priemer 28mm, číselné indexy, pekný pôvodný stav aj s remienkom, funkčné, stačí vyčistiť a preleštiť sklíčko

Cena: 20 eur

Prim Elegant zlatené, 1970, č. 66 184 3, nefunkčné (nedajú sa natiahnuť), potrebujú kompletný servis

Casio AE-1000W, pár krát na ruke, inak v šuflíku, vymenený remienok za inú gumu, pôvodný remienok ma tlačil, plne funkčné, jednoduché casiofky na behačku, viac info na nete

Cena: 20€