G-Shock+ nejaký ten homage

• Čaute

Redukujem zbierku, mám toho fakt vela takže bez kecov

1. Casio G-Shock GST W300, rada G-Steel. Parádne bezúdržbové a hlavne “iné” Géčka na každý deň. Solár, riadené rádiom, 200m WR, stopky, svetový čas a proste všetky tie blbiny čo mávajú géčka. Veľkosť 49 mm ale v reále niesú až tak obrovské, sedia na každej ruke a určite sa na ruke nestratia. Veľmi pekný 3D ciferník s indexami. Hodinky majú dosť evidentnú inšpiráciu u Hublotu, ale na kráse im to neuberá, práve naopak a kto nechce tuctové géčka, tak toto je model pre vás. Hodinky kupované v G -Factory v BA, takže žiadny “dnes existujeme zajtra nie” eshop. Hodinky sú stále v záruke do mája 2021. Cena myslím férových 130 Eur.

2. Parnis Marina Militare. Pekný homage hodiniek Panerai, 44 mm, na gume, sklo minerál, o vodotesnosti asi nemá zmysel hovoriť. Manuálny náťah, rezerva aj presnosť v pohode. Zo zadu priehlad na strojček a myslím, že sa neni za čo hanbiť v danej cenovej kategórii. Hodinky v dobrom stave, na minerálnom sklíčku sa mi podarilo urobiť šmuhu, snažil som sa pod uhlom vyfotiť aby bola vidno. Keď sa niekomu páčia Panerai a chce si vyskúšať aké by to bolo mať podobný dizajn na ruke a za pár Éčok, tak toto je ideálna volba. Cena 80 Eur.

Ideálne osobka v rúškach, niekde v BA, SC, PK, ale zvládnem aj poštu. Ďakujem za pozornosť:amen:

Letisko Sliač