moje hodinky (vlastne)

  • kedze by som chcel pridat par hodiniek na predaj, ktore nenosim a najradsej by som ich dal najprv sem "musim" este pridat par duchaplnych sprav ... takze som sa rozhodol aspon predstavit moje hodinky, teda hlavne tie, ktore som si nechal a ostanu ako dedicstvo pre syna :D

  • a teraz taka mala znacka, urcite uz niekto z vas pocul o deep blue, neviem ci je to stale moda, nechat si vyrobit seriu, ale dva, tri? roky dozadu to letelo ... a tieto, to bola taka specialn verzia, kde pouzili sklicko aj na strojcek, len bolo zalepene americkou vlajkou, stacilo zoskrabat :) a strojcek seiko je celkom pekny :) vlastne spracovanie je celkom prijemne a samozrejme som si ich prisposobil tahom, troska mohutny ale hodi sa a robi z nich viac potapky ...

  • no a uz mi ostavaju len 4 prispevky, dam dnes vecer, ak mate dake otazky rad zodpoviem, ked uz ich sem davam, no a cim som zacal, moje prve fakt hodinky, ktore ma priviedli k hodinkam, tie dam zajtra, mam ich stale, aj ked ich uz nenosim, "samozrejme" mal som ehm ... aj invicty, kym neprisli seika a zalubil som si jemnu mechaniku :)

  • Hodinky pekné, nemusíš sa hanbiť za invictu, všetci sme nejak začínali :D Okrem toho, ak niekoho Invicta baví, nech je s ňou spokojný. Ja som svoje prvé invicty dal bratovi, nosí ich dodnes a je z nich nadšený. Remene máš pekné, tie si robil sám, alebo sú kupované ? Vyzerajú handmade.

    Tie Glycine sú úplne ok, neviem čo ľudia proti nim majú :D Celkovo Glycine je dobrá značka, mal som airmany a bol som spokojný, dokonca som v poslednej dobe zvažoval že ich kúpim znovu :D ale musím sa krotiť.

    A Alpiny sú super, neviem prečo tá značka nemá moc obľubu, ale všetky, ktoré som mal tú česť držať a skúsiť boli super. Tieto tvoje fliegre sú parádne.

  • Kolega nepouzil uplne presnu analogiu... Co robis je skor ako ked su obsadene pisoare a ty sa postavis za to toho co ho prave pouziva a nastis mu na jeho gate lebo ti velmi treba... Tak ale aspon si sa sam bonzol ze ti presne o to ide.

    Tu je to aj tak jedno... toto mikro forum ma asi 10 aktivnych uzivatelov a sanca predat tomu zodpoveda. Bazos ti posluzi lepsie. Ked tak urob aspon nejake pozeratelne fotky lebo toto co si ukazal je fakt velmi zle...

  • pozdrabujem kolegu seikosan a lordsoft, dakujem kubo007, za pekny koment (invicty neboli prve, boli druhe po seagulloch :) )

    ospravedlnujem sa, ze som sa uprimne vyjadril a narusil tak vody aktivnych clenov, je to pre mna pozitivne zistenie, namiesto priatelskej komunikacie ma posielat do staniek, teda clen/novy clen ktory sa rozhodne prispiet za to nestoji, asi som vas mojou uprimnostou a otvorenostou velmo rozhorcil

    no a k hodinkam, chcel som ich prednostne ponuknut hodinkomaniakom, viem ze ich je malo a o to viac mi to za to stalo, cenu som chcel dat navrhnite alebo vymena, ale asi je aj sekcia predaj pre vyvolenych a pre mna je urceny bazos, fajn ... silno pouvazujem :)

    seikoman ospravedlnujem sa tiez za fotky, dal si mi to tvojim komentom jasne najavo, nie som vas hoden a gratulujem k paciku

    btw hanba vam ked takto dokazete clena fora poslat pouzijem hajzlovu analogiu do riti ;)

    uz len dodam, vsetkym Vam s nadhladom zelem pokojne sviatky a hlavne to povestne zdravie :)

  • uzasne, forum sledujem vyse roka, ale takto rychlo znechutit cloveka je umenie

    navrhnut, alebo vymena, nie dohodou, ale beriem, pravidla predaja som necital

    ono sa da aj bez analogii komunikovat a nie hajzlovou tematikou, ale to je asi tiez sucast fora

    odchadzam robit biznis sa bazos :) uzas toto, ostavam pri sledovani fora, ziadne komenty, nestoji to za to

  • Som tu dlho, pravidelne na stránke, aj keď toľko neprispievam. Komunita sme pekná. Vždy sme sa vedeli k akýchkoľvek témach baviť v ľudskej rovine a v pokoji.

    Pravda je, že pravidlá platia pre každého. To nepopieram.

    Ale to, akým spôsobom ste ho sfúkli, s akými prirovnaniami pohostili veru príjemné nebolo. Na to, na čo som tu zvyknutý sa to teda vôbec nepodobalo.

    Dalo sa to vyjadriť úplne iným štýlom.

    Všetkým prajem príjemné a pokojné sviatky.

  • uzasne, forum sledujem vyse roka, ale takto rychlo znechutit cloveka je umenie

    navrhnut, alebo vymena, nie dohodou, ale beriem, pravidla predaja som necital

    ono sa da aj bez analogii komunikovat a nie hajzlovou tematikou, ale to je asi tiez sucast fora

    odchadzam robit biznis sa bazos :) uzas toto, ostavam pri sledovani fora, ziadne komenty, nestoji to za to

    Vážený kolega. Pôvodne som na tvoje slová reagovať nechcel, no to citované ma nakoplo napísať zopár slov. Takže, ak niekto sleduje nejaké fórum viac ako rok, určite vie, ako to tam chodí. Keď sa mu to fórum páči, iste si dá tú námahu prečítať si základné pravidlá fungovania a zitiť spôsob komunikácie medzi členmi. Ty si to zrejme ignoroval a tak si sa dostal do zbytočných konfliktov s kolegami. My tu na fóre radi vidíme každého nového kolegu. Máme záujem hlavne na tom, aby toto fórum žilo a prinášalo radosť a úžitok. Od nováčikov očakávame, že naše pravidlá budú rešpektované. Nakoniec, nie sú vôbec zložité , naopak sú jednoduché a akceptovateľné. My sa tu všetci navzájom rešpektujeme, aj keď máme rôzne názory na život, rôzne vedomosti o hlavnom predmete fóra, teda o hodinkách, máme rôzne postavenie, zamestnanie aj vek. Napriek týmto rozdielom vieme existovať na tomto fóre spoločne. A to je najväčší klad a prínos tohto fóra. Je zbytočné hneď po príchode sa urážať, dávať do pozornosti svoju ješitnosť a odvolávať sa na neznalosť či hrubosť kolegov. Každý z nás tu prežil svoj prvý deň, týždeň, mesiac. U všetkých nás to bolo rôzne, lebo aj my sme rôzni. Spája nás láska k hodinkám, tomu čarovnému výtvoru ľudského umu a rúk a vzájomná úcta. Je úplne jedno, či máš lacné Casio alebo drahé Pateky. Preto ak chceš byť aj naďalej naším kolegom, zváž tu napísané a zaujmi to správne stanovisko. Som tu suverénne najstarší, teda vekom, preto som si aj dovolil toto extempore. Verím, že ho príjmeš s porozumením. So želaním všetkého najlepšieho .... hannes, teda Ján

  • Kolega bol iba úprimný, nič iné. Keby jeho príspevky boli bez komentárov snahy o predaj, nik by nič nevšimol. Aj tak je tu pravidlo x príspevkov k predaju /copy z iných fór/ úplne zbytočné. Najprv treba získať členov /aktívnych/ a ak sa predaj stane neprehľadným, potom regulovať. Teraz to vypadá tak, že si asi desiati členovia ukazujú dookola svoje hodinky. Ale asi sa to niekomu páči...

  • Kolega bol upozorneny na pravidla a jasne dal na javo ze to ma na haku. Mne sa take spravanie nepaci.


    vax dovodom pravidiel na predaj nie je prehladnost predajnej sekcie. Ide o to ze na fore sa transakcie vacsinou robia na dobre slovo, pricom je dobre meno a povest clena casto jedina zaruka. Tieto pravidla funguju ako filter. Nie je moc dokonaly ale aspon nejaky. Zrus ich a uvidis ake ponuky a od akych ludi sem zacnu chodit. Skor ci neskor niekto naleti a potom sa bude rozoberat preco nemame pravidla. Ano, toto forum zufalo potrebuje viac aktivity, len neviem ci takejto...

  • ja to beriem, uz som napisal ze pravidla preraja som necital, resp. nezaujimal som sa doteraz o predaj, len som si forum sem tam prezeral, keby som to mal na haku poprispievam hocikam a nikto nic nema, pripadne este popacikujem pochvalim a je fajn, doteraz teda do momentu mojej vacsej aktivity mi prislo forum priatelske a som chcel proste hodinky ponuknut sem a to aj z toho dovodu ako pise hannes, nikoho som nechcel urazit, iba som bol uprimny, da sa aj slusnejsie komunikovat, ale ja som dostal po prichode zbohom, odoslanie na bazos s dovedkom ze robim biznis (ako lahko ludia hned najdu tu svoju pravdu) a znechutenie, neslo mi o predaj a zarobok, tie hodinky nenosim a zbytocne lezia

    lordsoft nie nemoralizujem, len pisem svoje pocity

  • takze dokoncim aspon co som zacal, seika netreba predstavovat myslim, proste je to klasika, tu prikladam alpiny, ako som spominal ich velkost, snazil som sa zvyraznit fotkami, ze sa fajn nosia, aj pod koselu, hadam su iz fotku lepsie, dost som sa s nimi potrapil :)

  • Hodinky pekné, nemusíš sa hanbiť za invictu, všetci sme nejak začínali :D Okrem toho, ak niekoho Invicta baví, nech je s ňou spokojný. Ja som svoje prvé invicty dal bratovi, nosí ich dodnes a je z nich nadšený. Remene máš pekné, tie si robil sám, alebo sú kupované ? Vyzerajú handmade.

    Tie Glycine sú úplne ok, neviem čo ľudia proti nim majú :D Celkovo Glycine je dobrá značka, mal som airmany a bol som spokojný, dokonca som v poslednej dobe zvažoval že ich kúpim znovu :D ale musím sa krotiť.

    A Alpiny sú super, neviem prečo tá značka nemá moc obľubu, ale všetky, ktoré som mal tú česť držať a skúsiť boli super. Tieto tvoje fliegre sú parádne.

    zareagujem este k tym prvym hodinkam, to su archivne, ked pocitam tak uz ich mam 18 rokov, seagully a stale funguju :) fakt boli "vynosene" a ani raz este neboli servisovane, prikladam aj skatulky, celkom elegantne