Seiko turtle

• Kacirska otazka... potrebujes potapky? Ja sa celkom tesim ked pojdem vyskusat Longines Spirit. Na papiery to vyzera dobre pilotky s velmi zaujimavymi specifikaciami a za pomerne slusnu cenu... https://www.fratellowatches.co…s-spirit-collection/#gref

No... nepotrebujem... ale páčia sa mi :) Do mora by som v nich aj tak nešiel a do bazena mám Gshocky.

Páčia sa mi tie Hydroconquest-y aj v zelenej, aj v čiernej a modrá tiež nie je špatná. Ale ... ale ten dial mi príde mne osobne trocha obyč, niečo mi tam proste chýba, Nejaká "štruktúra" alebo vzor ako to ma napr TH aquaracer alebo "vlnky" u Omegy :) čo som sa dočítal tak v hydroconquestoch ETA A31.L01 stavia na 2892-A2 z ktorej vychadzaju a upravuju aj niektore omegy? je ten stroj proste kvalitativne uplne inde ako klasicka 2824-2?

Hamilton Khaki field automatic, Vostok Amfibia Scuba (black PVD), Orient Bambino AC00005W,Steinhart Nav. B-Uhr 44 automatic A-Muster, SEIKO SNZH 57, Prim kal. 68, Casio G-Shock DW 6900

• Kubo007 Tie certiny som pozeral podobné - DS Action Diver, tiež powermatic 80.

Ta rezerva chodu je lákavá a super, mám podobnú na mojich hamiltonoch khaki field.

Len sa tu niekto zmieňoval že Certina sa neda porovnavať s TH. tak neviem, ja si myslim že good watch. A presne aj tie Rado cpt. cook som pozeral tiež pekné hodiny a vela farebných kombinácií len ten názov značky ma trocha škrie... nejde do oka, neviem či by som sa s tým vysporiadal.

Hamilton Khaki field automatic, Vostok Amfibia Scuba (black PVD), Orient Bambino AC00005W,Steinhart Nav. B-Uhr 44 automatic A-Muster, SEIKO SNZH 57, Prim kal. 68, Casio G-Shock DW 6900

• A aby si mal nad čím premýšlať tak je tu ešte napr. Zelos Horizons GMT

Čo Oris s ich Aquismi či vintage Divers 65?

Ten ich vintage divers 65 dva palce hore. ale sú malé bohužial :(

• Ten ich vintage divers 65 dva palce hore. ale sú malé bohužial :(

Aj si ich niekde skúšal? Lebo čo mám info od chalaniskov nevyzerajú zle ani na 18,5cm ruke. Samozrejme je to v hlave, lebo videl som chlapom, čo mali ruky ako medvedi a nosili vintage kúsky priemeru 34mm :D

Inak tento týždeň mi majú prísť, takže ak by si sa náhodou nachádzal niekde v okolí Piešťan, vedel by si ich vyskúšať naživo.

• Aj si ich niekde skúšal? Lebo čo mám info od chalaniskov nevyzerajú zle ani na 18,5cm ruke. Samozrejme je to v hlave, lebo videl som chlapom, čo mali ruky ako medvedi a nosili vintage kúsky priemeru 34mm :D

Inak tento týždeň mi majú prísť, takže ak by si sa náhodou nachádzal niekde v okolí Piešťan, vedel by si ich vyskúšať naživo.

Mozem potvrdit... mam zapastie 180, dva roky som nosil 40 mm diver 65 a su akurat. A keby neboli tak ich robia aj v 42 mm... https://www.oris.ch/en/watch/o…-733-7720-4054-07-8-21-18 a dokonca aj v 43 ako chrono aj ked to je uz nad tvoj budget https://www.oris.ch/en/watch/o…-771-7744-4354-07-5-21-45

• Neskúšal som ich ešte veru.

Mám bambina ktore maju 40.5 mm a nosia sa príjemne, ani neviem že ich mám na ruke - a to mi v podstate aj vadí :D

Všeobecne mám radšej trocha väčšie hodinky, nech ich aj na ruke cítiť.. Samozrejme kolko ludí tolko chutí...

No a v 42mm je to už celkom na zamyslenie :) (inak na potapky 100m WR celkom bieda nie?)

škoda že tieto nerobia aspon v 42mm, parádne vintage:

• Musím si to nechať uležať v gebeni. Z vyššie uvedených su asi najzaujímavejšie pre mňa Oris divers 65. Popravde poškulujem aj po

Breitling superocean (+ superocean heritage). a bohužial čo je "najhoršie" :D , tak sa dostava do hry Omega seamaster. čo už je teda dosť nad rozpočet, no su to

hodinky ktore su takym mojim "snom" :)

• Musím si to nechať uležať v gebeni. Z vyššie uvedených su asi najzaujímavejšie pre mňa Oris divers 65. Popravde poškulujem aj po

Breitling superocean (+ superocean heritage). a bohužial čo je "najhoršie" :D , tak sa dostava do hry Omega seamaster. čo už je teda dosť nad rozpočet, no su to

hodinky ktore su takym mojim "snom" :)

Odkiaľ si? Už mám doma Oris Divers 65 tak ak by si býval niekde v blízkosti Piešťan vieme sa stretnúť aj osobne.;)

• Odkiaľ si? Už mám doma Oris Divers 65 tak ak by si býval niekde v blízkosti Piešťan vieme sa stretnúť aj osobne.;)

Som teraz bohuzial pracovne par stovak km od PN, tak nič. Ty máš velkosť tých diverov 40mm že?

Ja som zvažoval 42... Ale pošli aspon foto na ruke ak sa ti bude dať, nech vidím ako vypadajú :)

Letisko Sliač