Kúpa TH Grand Carrera 6 RS

  • Caute páni,

    potreboval by som menšiu radu ohľadom nákupu hodiniek. Dostal som ponuku na hodinky Tag Heuer Grand Carrera Calibre 6 RS WAV511A.BA0900 od známeho za 1700€.

    Sú z roku 2011, po veľkom servise s dokladom.

    Otázka je ísť do toho alebo radšej ruky preč?

    Ja z toho mám zmiešané pocity. Na jednu stranu sa mi páčia, ale na druhú stranu ide o slušnú sumu peňazí.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Podla mna to nie su moc pekne hodinky ale to je samozrejme vec idividualneho vkusu. Cena mi tiez nepride vyhodna. Za tie peniaze mas na vyber naozaj krasne kusky od Oris, Longines, Rado, Mido a dalsich vyrobcov v strednej triede. Pri troche sikovnosti a hladani mozes pozerat aj na Breitling Colt alebo Tudor Black Bay. A ak mas rad TAG tak aktualne 3 ruckove modely Carrera su krajsie a daju sa zohnat za podobnu cenu nove...

  • Presne takto to vidím aj ja, preto tento dotaz, len s tým rozdielom, že sa mne páčia :D

    Len som potreboval utvrdenie. Vyprdnem sa teda na tieto a idem popozerať nejaké iné. Už sa mi rysujú Damasko DA34 :S

    Ďakujem :super:

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • V to dúfam, lebo neboli zrovna za "hubičku". Ale zasa na druhú stranu budem k ním mať origo kožený remienok, Hirsch Robby, Nato a aj origo ťah 8)

    Sa neviem dočkať, taký som nadšený :P

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.