Hruodland - WR watches

  • Ahojte,

    vie niekto neake info o tejto znacke (Hruodland) alebo o skupine WR watches ? ak som dobre pochopil spada tam aj napr San Martin....

    Kedze na zenith pilot rozpocet nemam ale dizajnovo sa mi pacia ...tak najblizie k tomu maju prave tieto Hruodland Aviator a vyzeraju dobre aj co som videl na foto od par ludi.

    Na stranke pise ze maju Seagull ST2130 ale jeden uzivatel tvrdil ze ma neaku etu.....

    cenovo do 300 dolacov ....

  • Ahojte,

    vie niekto neake info o tejto znacke (Hruodland) alebo o skupine WR watches ? ak som dobre pochopil spada tam aj napr San Martin....

    Kedze na zenith pilot rozpocet nemam ale dizajnovo sa mi pacia ...tak najblizie k tomu maju prave tieto Hruodland Aviator a vyzeraju dobre aj co som videl na foto od par ludi.

    Na stranke pise ze maju Seagull ST2130 ale jeden uzivatel tvrdil ze ma neaku etu.....

    cenovo do 300 dolacov ....

    WR watches je predajca zdes

    A stitch in time :D

  • Kristepane, kto vymýšľa pre značky hodiniek také debilné pomenovania??,:mrgreen:

  • Hej, ale ešte o čosi horšie. Možno budeš mať šťastie a tvoje budú ok, ale neriskoval by som to. Za tie peniaze vieš mať iné, pekné a lepšie hodinky.

  • ake napriklad?

    No máš napr Zelos so Seiko strojmi v tej cene. Kedysi robili aj hodinky okolo 300 eur so Sellitami. Treba sledovať stránku a prihlásiť sa na odber newslettera, často majú novinky. Chr. Ward máva výpredaje, minulý rok som kúpil C65 divere za 340 EUR. Ak chceš Seagull stroj tak by som bral seagull potápky, tie nemajú takéto QC problémy a máš fajn hodinky od fajn značky.

  • No máš napr Zelos so Seiko strojmi v tej cene. Kedysi robili aj hodinky okolo 300 eur so Sellitami. Treba sledovať stránku a prihlásiť sa na odber newslettera, často majú novinky. Chr. Ward máva výpredaje, minulý rok som kúpil C65 divere za 340 EUR. Ak chceš Seagull stroj tak by som bral seagull potápky, tie nemajú takéto QC problémy a máš fajn hodinky od fajn značky.

    suhlas. ja by som siel tiez pozriet do origo Seiko alebo Orient.

  • hej pani, len ste neako utiekli od mojej pointy :D ...ja som sa pytal len koli tomu aviatoru ...ze je to najblizsie k zenith pilot... alebo teda ten styl co by som chcel ... a ze v rozumnej cene aj podla recenzii co som cital tak ludia boli spoko....

    ale asi teda dosetrim a kupim radsej steinhart pilot bronze :) , len skoda ze sa to neda nikde pozriet resp vyskusat.

  • hej pani, len ste neako utiekli od mojej pointy :D ...ja som sa pytal len koli tomu aviatoru ...ze je to najblizsie k zenith pilot... alebo teda ten styl co by som chcel ... a ze v rozumnej cene aj podla recenzii co som cital tak ludia boli spoko....

    ale asi teda dosetrim a kupim radsej steinhart pilot bronze :) , len skoda ze sa to neda nikde pozriet resp vyskusat.

    Ja by som zvážil aj modely Military od Štajnov, slušné spracovanie, stále slušná cena. Sú dizajnovo pekné. Veľkosť 42 mm, dva modely. Môžeš si aj vybrať - buď s malou ručičkou )Unitas) alebo s centrálnou sekundovkou (ETA 2824)...:]

  • napis esqueleto -vi, ci ich nema - https://www.toptime.sk/c/hodinky/stei…71&field_65=275 - alebo si sprav vylet do Prahy do Chronoshopu.

    No do prahy sa chystam na SEW ale teda uvidim aka bude situacia kolo korony :-/ tak by som urcite zasiel aj tam potom

  • Ja by som zvážil aj modely Military od Štajnov, slušné spracovanie, stále slušná cena. Sú dizajnovo pekné. Veľkosť 42 mm, dva modely. Môžeš si aj vybrať - buď s malou ručičkou )Unitas) alebo s centrálnou sekundovkou (ETA 2824)...:]

    Hej tie sa mi tiez ako prve pacili s centralnou sekundovkou :)