• 0308 a 0223 to bude těžký boj a možná se na to vykašlu, Megalodon je super udelanej pro mne, tak proč kupovat 4x dražší. Protože na světě jsme jen jednou ;)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • už mi ho sestavujou :ghee: ne, bohužel, musim si pockat na ježucha, nejvic mě štve, že si ZT nemůžu nikde osahat. V tom zapadákove co se Prahou zove, tuhle značku vůbec nemaj :faché2: :rougefaché::faché1::contrac:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nejsem ještě 100% rozhodnut, ale nejpravdepodobneji se jeví 0308. Potřeboval bych ho mít v ruce. V Brně by měl bejt, ale 400km po D1??? :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak trochu změna, aktuální horkej favorit po zvázeni toho co chci a vsech plusu a minusu, tady spíš jen plusů. To lumi původně černých střenek už je jen trešinka na dortu

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nuž,, cene 255 € zodpovedá aj kvalita. Tento výrobca patrí medzi najviac oceňovaných obecenstvom. Nôž je ľahký, je uzavierací. má Ti rukoväť, jednoduché ovládanie a je bezpečný. Veľkosť cca 20,5, čepeľ asi 9,5 cm. :]

  • Fíha, nejak si sa rozbehol. Ja som skoro nedávno kúpil CR Umnumzan či ako sa to píše. Ale netreba mi taký nôž :D dokonca aj ten môj ZT nepoužívam nejak moc často.

  • To není o používání každej den, to je o tý vášni. Už jsem s nima sakra rychlej, jen musí mít klipsu na pro mne správné straně. Jednou dojdu do fáze:...tleskni :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Priatelia “nozari:)” co hovorite na am. znacku Case cutleri ? Celkom pekne akurat neviem co su zac. Dikes

  • Zjistil jsem tohle, jestli je to nějaká totožná manufaktura nevim, stejné rodinné jméno, rok založení, jen se v tom zahloubej, když si vymejšlíš kraviny :)

    Společnost W. R. Case & Sons Cutlery Company byla založena na přelomu 19. století, tedy v době, kdy kvalitní nůž byl stejně nezbytnou součástí osobní výbavy každého muže, stejně jako kapesní hodinky. V průběhu let se společnost stala jedním z hlavních průkopníků v oblasti zdokonalování a vývoje nových materiálů a designu v nožířském průmyslu.

    Kořeny společnosti sahají až do roku 1889, kdy podnikaví bratři – William Russell (W. R.), Jean, John a Andrew Caseovi - začali v severní části státu New York z povozů prodávat jejich ručně vyráběné nože. V lednu 1900 bratři Caseovi vytvořili první rodinnou značku, Case Brothers Cutlery Company.

    J. R. Case pojmenoval společnost po svém otci Williamu Russelovi a vytvořil společnost W. R. Case & Sons tak, jak ji známe dnes. Za čas, v roce 1905, se společnost přesunula do Bradfordu v Pensylvánii, kde čtyři bratři Caseovi mohli založit svou novou rodinnou firmu již jako uznávanou značku v americkém nožířství.

    V dnešní době společnost W.R. Case patří společnosti Zippo Manufacturing Company a působí převážně ve Spojených státech amerických.

    Nože W.R. Case jsou charakteristické důrazem na vysokou kvalitu zpracování. Společnost používá vlastní oceli, většina nožů je ručně zdobena přírodními materiály jako paroží, kosti, dřevo či kůže. Všechny nože jsou rovněž kryty doživotní zárukou. Jako většina amerických výrobců společnost W.R. Case rovněž věnuje velkou pozornost komfortu při používání výrobku, takže její nabídka zahrnuje velké množství tvarů kapesních nožů a typu čepelí, které jsou, narozdíl od evropských univerzálních nožů, uzpůsobené pro konkrétní účely.

    Žeru Hinderera :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nůž s tradicí, vyber kus podle tvaru a materiálů a bude to ok. Co chceš slyšet víc, než doživotní záruku na nůž? Jen ta koupě může být problém, třeba můj vybranej Sog z USA minimálně půl roku, klidně počkám, nebo ho mít nemusim, mám hromadu jinejch.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Nevím jak u této značky, ale u Sog je problém s dodavkama prej kvůli korona viru. Firmy jedou omezeně, nebo vůbec. Držím palce a raději si vyber něco skladem ;)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1