• moc krásne nožíky su tu vyfotene .... !! , aj ja mam ale zo desať ...., sam si aj brúsim súpravou LASKY ....

  • Surne potrebujem novy noz, ale nevedel som sa rozhodnut ktory si kupit, tak som zobral vsetky tri s tym ze si jeden vyberiem lahsie ked ich budem mat v ruke. Stale si vsak neviem vybrat ;)

  • Ja som pred mesiacom doplnil svoje nože o lacne ale kvalitne Španielske dýky od Muela , na fotke dva spodne

  • Ja som pred mesiacom doplnil svoje nože o lacne ale kvalitne Španielske dýky od Muela , na fotke dva spodne

    Muela robí krásne vecičky... ;)

  • U mna takto … toto je nôž od chalana z Moravy … Roman Švarc … alias Black(dodnes ho ma v ponuke ) … noz bol so mnou všade kam som šiel na motorke … najme Škandinávia… zbožňujem národný park Sarek a Padjelanta … boli sme tam už 3x …. U mna je uz viac nez 25 rokov …a ostane u mna už navždy … bruseny na kameni …

  • toto je moja povinná vyletovka … chyba tam ešte maly tranzistorak”

  • …sekery … všetko pracovne a mala huska aj tabornicky vyťažené … okrem tej novej dlabacky … ta je z charkova od skvelého kováča od ktorého mám už niekoľko nožov dlabacich rezbarskych a ešte aj tu finku s brezovou rúčkou a rôzne veľké tesárske dlata …. Je to čarodejník … okrem iného kuje a kalí železo do nepriestrelných viesť ktoré jeho brasnar potom šije …. Sú tam aj nejaké roselli …. A rezbarske špeciály …. Nieje tam všetko … je to len taky základný prehľad

  • Hrdzu chytajú aj damascénske nože. U takýchto, náchylných na hrdzu, sa odporúča po umytí a usušení jemne ich premastiť olivovým olejom...:]

    olivovym určitě nie.... ten hnije ..... Kameliovy .. ten používám na veškeré naradie... aj rucky ak su dřevěné.... olivak určitě nie ani na krajacie desky a špalky....

  • toto je moja povinná vyletovka … chyba tam ešte maly tranzistorak”

    Hlavne tá drevená fajka :D Tú máš na co, abys lepší splynuls s prírodú??? :D

  • ....

    Hlavne tá drevená fajka :D Tú máš na co, abys lepší splynuls s prírodú??? :D

    .... :saint:.... ta je na dezert

  • Ja vás žerem 👍😂 krásne nože, fajky, sekerky ✌️ no paráda. Ja mám len dva- jeden vyskakovák - ten som tu už niekedy prezentoval a tento skladací skalpel 🍴

    A stitch in time :D