Glycine Eugene Meylan

  • Dalej tu mame aj nieco elegantne, nech si nemyslite ze mi z military hodiniek uplne sibe :)

    Glycine Eugene Meylan su elegantne oblekovky ktore Glycine uviedli na trh ako poctu zakladatelovi spolocnosti. Myslim, ze ako pocta su to naozaj krasne hodinky. Velkostou 42mm su trochu vacsie ako priemerne oblekovky, ale nosili sa hlavne vdaka tvaru puzdra velmi pohodlne. Ja tento tvar volam "ocucany bonbon" :) Uprimne povedane, mal som tieto hodinky cca len asi 2 tyzdne, takze vela dojmov som nenazbieral. Velmi sa mi na tejto verzii (je ich viac) niklovane cislice ktore boli neskutocne leskle, rovnako aj rucicky. Cifernik sa ligotal tak isto krasne. Ta modra farba je pekne hrava. Kaliber bola nejaka lepsia ETA, nazdobena bola pompezne :) Ja by som ale do tychto hodiniek pichol radsej rucnu natah - nejaky pekne nazdobeny Unitas..

    No a viac povedia fotky, aj ked opat musim dodat, ze sa ich moc nedochovalo: https://hodinkomania.sk/galeria/thumbnails.php?album=21

    J.

  • "obchodnik-o3" wrote:

    preco si sa ich zbavil tak rychlo?nevyhovovali ti?je to nadherny kusok hodin tak vrch ako aj spodok
    videl som,ze mal take aj instant,alebo su to tie...


    instant mal tusim ine.

    ani si presne nepamatam preco som ich predal ale tusim to bolo v obdobi ked som mal aj nomos club a prislo mi blbe mat dvojo oblekoviek :) hodinky to ale boli krasne. kludne odporucim kazdemu.