Bohematic - nová česká značka

  • uff.. Tak to je cenové teritórium ktoré deminujú značky ako Omega, Breitling a entry level Rolex. Neviem si predstaviť dať 5000 za hodinky od novej značky keď existujú v tej cene očividne lepšie možnosti. ALE ! je možné, že my (hodinkomaniaci) nie sme ich target market. Možno mieria na úplne iných ľudí.

  • uff.. Tak to je cenové teritórium ktoré deminujú značky ako Omega, Breitling a entry level Rolex. Neviem si predstaviť dať 5000 za hodinky od novej značky keď existujú v tej cene očividne lepšie možnosti. ALE ! je možné, že my (hodinkomaniaci) nie sme ich target market. Možno mieria na úplne iných ľudí.

    otazka znie na akych inych:mrgreen:

  • Vie niekto, aké materiály použili? Drahé kovy, špeciánu oceľ s extra vlastnosťami, nejaké super technológie, strojček má 200 hodín rezervu, ciferník je diamantový? Tie ceny....musí tam dačo byť...:]

  • Vie niekto, aké materiály použili? Drahé kovy, špeciánu oceľ s extra vlastnosťami, nejaké super technológie, strojček má 200 hodín rezervu, ciferník je diamantový? Tie ceny....musí tam dačo byť...:]

    citacia: "tryskaná nerezová ocel" ;)

  • hm. Čekol som ich stránku, zatiaľ tam nič moc nie je, ale týpek vo videu má na ruke Rolexy. Zdá sa, že majú aj pár prototypov do budúcna ktoré sú komplikovanejšie a budú teda zrejme cenovo vyššie. No takto. Ja by som si také hodinky nekúpil. Ak by stáli o desatinnú čiarku menej možno, aj keď ten dizajn ma nechytil. Ale stále si myslím že ja nie som ich target :D

  • Navrhy na stranke o nicom nevypovedaju...co sa prveho modelu tyka, ako vravim, design na urovni prveho rocnika skoly, materialy standardne, strojcek zakladnej urovne bez antimagnetickych vlastnosti, jednoducho cele zle... to nasi chlapci z Biatec-u su stale v akceptovatelnej cene tak 5 ( slovom pat) levelov vyssie...howk:)

  • A čo to sakra je?:mrgreen:

    Tryskanie ocele

    Tryskanie ocele je povrchová úprava, ktorá sa najčastejšie využíva na mechanické odstraňovanie vrchnej vrstvy, ktorá je znehodnotená koróziou alebo znečistená, na zdrsnenie povrchu alebo na prípravu materiálu pred jeho ďalšou povrchovou úpravou. Otryskaný oceľový povrch je na aplikáciu povrchovej úpravy najlepší.

    A stitch in time :D

  • No, eleganciu tieto hodinky teda naozaj nemajú. To tvorba našich chalanov zo ZV a BB je pred nimi tak ďaleko, ako by boli odtiaľto na Marse....:]

  • Tak som sa na tú ich stránku mrkol, ale vôbec nie som múdrejší. Na to, že sú z mekky českého hodinárstva som očakával, že do tých výtvorov strčia nejaký inhaus. V info je perla - Kalibr: Eterna Švýcarsko. Má to ohromnú vypovedaciu hodnotu....:langue:

  • Navrhy na stranke o nicom nevypovedaju...co sa prveho modelu tyka, ako vravim, design na urovni prveho rocnika skoly, materialy standardne, strojcek zakladnej urovne bez antimagnetickych vlastnosti, jednoducho cele zle... to nasi chlapci z Biatec-u su stale v akceptovatelnej cene tak 5 ( slovom pat) levelov vyssie...howk:)

    tak to si kua moc dovolil :D

    PRODUKTOVÝ DESIGN

    Studio Olgoj Chorchoj

    GRAFICKÝ DESIGN

    Studio Marvil – Jiří Karásek