Bohematic - nová česká značka

  • Och ten dátum. Ale inak pekné, unikátne. Len škoda toho dátumu. pokojne mohlo byť to okno menšie a zamerané len na dnešný dátum. vidieť tam polku včerajšieho a polku zajtrajšieho dátumu nie je moc pekné.

    A za mňa sú najkrajšie tie posledné, strieborné s modrou sekundovkou. Ale už sa tretí krát opakujem :D ach ten dátum !

  • Za mna nic moc. Ja ale vseobecne nie som fanusikom mikrobrandov - mna neberte ako relevantnu vzorku.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Chcelo by to vidieť ich naživo. Produktové fotky ma neoslovili nejako. Možno by som sa pozrel aj po zaujímavejšom tvare ručičiek.

    + pekné logo a s tým zároveň aj vhodný názov

    + široké farebné spektrum, každý si príde na svoje... za mňa rovnako ako bolo spomenuté posledné

    -dátum, ktorý perfekcionistom nedá spať :D

    - kvalita PVD POVRCHOVEJ úpravy???

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Nuž, bohvieakého dizajnéra teda nemajú...:(

  • Cenu mozeme len hadat, ale pri zamyslanom strojceku Eterna to bude cez liter, a to aj jeby som bol fanda mikrobrandov je moc. Konkretne tieto prve ( maju aj dalsie navrhy na stranke) nie su nic moc, ten datum je hrozny a treba mozno este na nich popracovat...zelam im uspech ale ak netrafia cenu, tak s tym ani netreba ist von, ak mam predat 10 hodiniek za rok:)

  • Tak asi nie som umelecký typ. Mne sa nepáčia. Je mi to ľúto. A aký je v nich strojček? IINH35?:]

  • Aha, tak to si dajú zaiste slušne cvaknúť...

  • Drzim palce kazdemu kto sa pokusa nieco postavit na nohy lebo viem ze to je velmi tazke aj pri malickostiach nieto pri hodinkach...

    Predpokladam ze zastupcovia Bohematicu cakaju feedback tak jeden uprimny a bez zbytocneho hejtu dam... toto jednoducho nie je vizualne a proporcne atraktivny dizajn a to bez ohladu na kaliber, spracovanie, cenu ci znacku. Jedina emocia ktoru vyvolavaju je zmatok...

  • je to taká proporčne nevyvážená zmeska :nono: ale určite si zákazníka nájde :mrgreen: predávajú sa aj iné šialenosti 8)

    A stitch in time :D