Casio G-Shock G-LIDE GBX-100

  • Nie, uvadza sa ta ista presnost ako v inych moduloch (tusim +-15s za mesiac). Ono sa na synchronizaciu 100% spoliehat neda, v niektorych lokalitach funguje napr. len vonku, takze ludia musia synchronizovat manualne a iba ked su mimo budovy. Ja mam stastie na nejaku divnu betonovu strechu, v celom byte chytim dokonca aj GPS signal, co nechapem ako je cez panelovu strechu mozne. :)

  • mysiak OK ďakujem :mrgreen: medzitým som zistil, že ked stlačíš pravé spodne tak sa mení v okienku "GET" a dátum poslednej synchronizácie - mne ukazuje 3.22 - a pod tým hodinu synchronizácie - mne ukazuje 2:02 :super:

    To si dosť skoro zistil :D

  • keď už hovoríme o rádiom riadených hodinách, aké máte skúsenosti s autoaktualizáciou času?

    Mne toto funguje super. AJ pri CItizenoch čo som mal aj pri G-shockoch. Aktualizujú sa každý večer pekne ako majú

  • mne nie ... :(

    Tak ich daj na okno, a natoč ich smerom k najbližšiemu vysielaču, pokiaľ viem, tak smerom na západ :)

  • Treba to robit v noci kedy je najmensi elektromagneticky smog, vyhrnut zaluzie, polozit tusim displayom nahor (neviem ci to ma realny vplyv na prijem) a umiestnit prec od inych elektrickych pristrojov. Ak ani to nepomoze, tak sa s nimi vystrc na balkon a skus znovu. :)

  • mam nastaveny Berlin, a ked chcem aktualizovat dam na okno ...
    ... ale vsetky sa nezaktualizuju :(

    Aké máš hodinky??? Povedz predný typ :)