• Dnes som narazil na nové divery od INVICTY. Viem, že to nie je značka medzi nami moc obľúbená, ale bola to značka, ktorou som začínal túto hodinkomaniacku cestu. Stoja okolo 100 dolárov a sú minimálne dizajnovo veľmi fajn. 40mm priemer, minerálne sklo, NH35 stroj. Prikladám aj videorecenziu čo som našiel, tam sú veľmi pekne vidieť aj sú tam vypísané na začiatku ostatné charakteristiky a presné rozmery.

    video -

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • rovnako som začínal na Invicte ? vyzerajú dobre ?

    Každý preferuje iné značky ale pokiaľ by tu bol nejaký začinajuci s automatmi, prípadne niekto kto hľadá volnocasove hodinky určite nebude sklamaný.

    Invicta nerobí zle hodinky podľa mňa. Akurát majú kúsky vkusne (ako tento), kúsky extravagantne a kúsky nevkusne.

    "Čas je tá najdrahšia komodita."

  • Hej tak nejak. Myslím, že na prvé automaty super voľba, alebo ako hodinky na dovolenky, prípadne len ako "beater watch".

    Madmax - hej je to tak :D ale vyzerajú pekne. Za tú cenu, super