• Pokiaľ by dakto z vás cítil potrebu obstarať si respirátor FFP1, tak na internete ho za 9,90 predáva firma DANUB. Je to zatiaľ mnou nájdená najnižšia cena. Ďalšie ponuky som našiel už nad 14€. Obchod sa uvádza ako dôveryhodný. Cena dopravy je 3,90 plus + 1 € dobierka. Stačí zadať do vyhľadávaša DANUB a na stránke firmy do hľadáčika slovo respirátoz. Majú aj efefpéčko trojku, no už za cca 35 €. Ale ten už ochráni všetko....:]

  • Toto ale je asi len prachový respirator nie?

    Ten je na vírus nanič. Aspoň teda myslím že tieto jednotky to boli čo som čítal. Že to už potom je lepšia aj bavlnená rúška.

    Mýlim sa?

  • je to na prd. Jedinej nej je trojka, ale rozpadl se mi v práci za jeden den. Nejlepší je ušitej z látky. Stále to sundavám a nandavám, odhadem 200x za pracovní den. 14-18 hodin každej den. Chcípnu dřív než kdybych měl koronua byl doma.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • je to na prd. Jedinej nej je trojka, ale rozpadl se mi v práci za jeden den. Nejlepší je ušitej z látky. Stále to sundavám a nandavám, odhadem 200x za pracovní den. 14-18 hodin každej den. Chcípnu dřív než kdybych měl koronua byl doma.

    nic take ani nehovor a ani o tom nerozmyslaj, je to na prd ale rusko a v tvojom pripade jednoznacne aj rukavice ta chrania, ci dostatocne je otazka, ale urobis pre to vsetko co mozes.. ostatne je ako vzdy, v rukach bozich...

  • dnes TN na Markíze - Slovensko patrí k množiteľským veľmociam a dokázalo by zásobovať psíkmi celú EU, pritom tie chúďatká sučky žijú v krutých podmienkach, a 20.1. 1942 rozhodli fašistický pohlavári o likvidácii 7 mil židov :nono: v takýchto momentoch sa za nás hanbím :pleur4:

    A stitch in time :D

  • Vzhľadom na odporúčanie nepoužívať respirátory, neberte prosím moje vyššie uvedené príspevky do úvahy. Najlepšie by bolo, keby toto všetko niekto z chalanov administrátorov vygumoval. Ďakujem:(

  • Vzhľadom na odporúčanie nepoužívať respirátory, neberte prosím moje vyššie uvedené príspevky do úvahy. Najlepšie by bolo, keby toto všetko niekto z chalanov administrátorov vygumoval. Ďakujem:(

    Aj tak boli pridrahé. Dajú sa kúpiť lacnejšie a bez ventilu. Viď ebay.

  • Vzhľadom na odporúčanie nepoužívať respirátory, neberte prosím moje vyššie uvedené príspevky do úvahy. Najlepšie by bolo, keby toto všetko niekto z chalanov administrátorov vygumoval. Ďakujem:(

    Máš bobky? Neboj, ban nedostaneš :mrgreen: ani do basy ťa nedajú :mdr1:

    A stitch in time :D

  • Máš bobky? Neboj, ban nedostaneš :mrgreen: ani do basy ťa nedajú :mdr1:

    To nie je predsa o bobkoch....

  • Ja by som vám odporučil nesledovať toľko správy, tie pomerne dosť pridávajú na pesimistickej nálade a radšej sa pozrieť na celú situáciu z opačného konca. Všetko potrebné o Korone vieme, hygiena, rúška atď, takže sledovať počty úmrtí nie je určite to najlepšie, čo môžete pre seba a svoje okolie urobiť. Musíte si uvedomiť, že Korona sama o seba vás nezabije, zabije vás akurát oslabená imunita, ktorá sa proti nej nedokáže účinne brániť. No a jeden z najväčších faktorov, ktorý vplýva na oslabenie imunity je dozaista stres a zlá životospráva. Ten si človek vytvára aj sledovaním samých negatívnych správ, obáv zo straty zamestnania a pod. Takže trochu sa treba ráno pretiahnuť, jesť zdravšie veci a hlavne nemyslieť na Koronu ale zamestnať si svoju myseľ niečím prospešnejším. Konečne si môžete nájsť čas na svoju rodinu, venovať sa deťom, prípadne svojmu hobby (ak to nie je zrovna sledovanie kina:)

    Držím všetkým hodinkomaniakom palce nech toto obdobie prekonajú s ľahkosťou a želám im pevné zdravie ;)

  • Ja chapem zavaznost situacie ale uz ma to prestava bavit stale a vsade o tom pocuvat...uz je to ako brainwashing......

    Bol som v nemocnici kde so zial chodil bosy, nenosil som stale rusko a vzhladom na to ze som mal operovanu ruku nedokazal som si ani ruky umyt mydlom a som tu zdravy nic mi nie je ...pisem to po 3 tyzdnoch. Nie som lahostajny pouzivam rusko a umyvam si ruky...ale netvarme sa ze zomrieme hned ked vyjdeme von.....

    Moj respekt ale urcite patri vsetkym zdravotnikom a spol ....len uz by stacilo ako pise esqueleto...vieme o tom a vieme co mame robit........

    Ja zrejme pridem o pracu tak som troska vytoceny berte to s rezervou......

  • Hlavně, že tenhle zku.venej rok už končí a ten příští bude snad lepší. A na to se i já napiju a to hned jak dorazim domu z roboty.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1