• Žilina: sem tam sa nájde nespratník, ale inak všetci nosia.

    Rozum sa mi zastavil minulý týždeň večer, vyšiel som na balkón a po chodníku partia mladých (asi osem ich bolo), každý plecháč v ruke a fľaša vodky kolovala od papuľky k papuľke. Bravo.

  • Inak po 5 hodinách práce s maskou na papuľke sranda končí ^^, potom som ju dal dole a pokračoval bez, pri odchode opäť obliecť. Plus výmena rukavíc - niekoľkokrát plus stále odev, oblapávanie telefónu, náradia, odevu atď. To už ani rukavice nepomôžu. Radšej nad tým ani nerozmýšľať....

    Tempus Fugit

  • Žilina: sem tam sa nájde nespratník, ale inak všetci nosia.

    Rozum sa mi zastavil minulý týždeň večer, vyšiel som na balkón a po chodníku partia mladých (asi osem ich bolo), každý plecháč v ruke a fľaša vodky kolovala od papuľky k papuľke. Bravo.

    vzdy sa najde trubiroh ktory nevie chlastat sam, tak im treba

  • Aj tu u nás sa najdu taky jedinci... Ale rúšku nosím lepší jak nic, no zas rukavice neznesem, treba si nejak budovat tu imunitu ?

  • Ja rúško nemám. Aj preto som sa už vyše dva týždne nehol z domu. Nakoniec, mám zákaz vychádzania, ako viete...no a do auta mi ich netreba....:]

  • Já mám ušité, postrihali sme staré trička aspoň poslúža takto jak ich vyhodit ?

  • Ozaj a našiel som ženin starý pumpasprej z kolínskej vody. Nalial som do nej Russkij Standart a moja má dezinfekciu par excellence...:]

  • Ozaj a našiel som ženin starý pumpasprej z kolínskej vody. Nalial som do nej Russkij Standart a moja má dezinfekciu par excellence...:]

    A to má ako orálny sprej? Ak by to malo byť na ruky, tak min 70 % RS :mrgreen:

    A stitch in time :D

  • mám homemade masky na tvár, striedam po pár hodinách

    so sebou dezinfekciu: vo vrecku gel, v aute litrová fľaša s roztokom na čistenie zubnej techniky

    doma: rozprašovač so zmesou metyl 90perc a denaturak 60perc

    pred každým jedlom poriadne umývam ruky a niekoľkokrát čistím povrchy, nebabrem si tvár, oči, ústa

  • Ona si to špricuje dvakrát za sebou...:mdr1:

  • Asi sa priatelia, pytam uplne zbytocne, ale nema niekto z vas moznost zohnat respiratory Ffp 3 (20-30ks) s dorucenim ihned? Dakujem

  • Ja zial nemam, ale myslim si, ze este treba chvilu pockat, verim ze budu dostupne coskoro vsade. Otec zohnal na ebayi, prisli do tyzdna, ale teda cena dost overkill..

    dnes uz nie su nikde...hadam sa to coskoro zlepsi...pre seba to nechcem, mam dost usitych, ale pre ludi, ktori, hoc nam to nie je po chuti, zial musia robit na stavbe, pretoze investori maju nejaku koronu na haku...a napriek akej takej predzasobe sa minanu...