• Kupoval som cez chrono24.com od nich Tag Heuer Aquaracer 43 pre kolegu, vsetko OK.

    Maju klasicky system - objednas - zaplatis - cakas 2 tyzdne kym najdu niekde u niektoreho AD skladom, doprava k nim do Nemecka na kontrolu, a odtial to putuje k tebe.

    Dlho to trva, ale ceny maju fajn, a hodinky prisli nove ako mali so vsetkym.

    Dakujem, chcem si kupit dake grand seiko a toto som nasiel ako jedinu stranku na objednanie, este porozmyslam a ked nie musim zajst do seiko butiku :)

  • Snowflake som mal, ak ti nevadi lahkost titanu (mne chybal pocit "niecoho" na ruke, za tie peniaze) tak su to top hodinky. Treba mysliet aj na pomerne drahy servis springdrivu (okolo 1000-1200e), ktory vyzaduje myslim po 5 rokoch. Ale to mas asi nastudovane :)

    Ak sa rozhodnes pre konkretny model tak mi napis sukromnu spravu, mam dobry kontakt vo Viedni, vedel by som mozno fajn zlavu (okolo 20%).

    Budem mat asi cestu do budapesti tam by som si v butiku aj nazivo pozrel dake modely, ale vyzera to ze vyhrava 285ka lebo sa mi paci cierna :) a tych 20% myslis s tej ceny napriklad co maju v montrede alebo z ceny v obchode, lebo ta cena u nich je uz tiez tych 20 percent, lebo keby to bolo este lacnejsie ako v eshope tak potom neni ocom ak by sa dalo :)