Roby a jeho Hodiny/Hodinky

  • Zakládam toto vlákno pre moje príspevky, ktoré možno nepatria inde. Doposiaľ som bol k vytvoreniu vlastného vlákna celkom rezistentný ale možno prišiel čas...

    Tempus Fugit

  • Počas niekoľkých rokov laborovania a hrania sa a tiež odriekania (koľko hodiniek som už mohol vyskúšať...) sa mi podarilo vybaviť si dielničku pre svojho koníčka, takže keď je čas, mám kde laborovať ďalej...



    Tempus Fugit

  • :happy1:

    External Content www.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Kto to tu pindal o poriadnej diagnóze? To už človek ani nemôže mať pár kusov hodiniek a už ho hneď musíte označiť za postihnutého :faché1:?


    :mrgreen::mrgreen::mrgreen:


    Tempus Fugit

  • Beries zakaznikov? Hlasim sa …

    No pravdupovediac zákazníkov už mám, pred cca 1 a 1/2 rokom som začal robiť servis pre jeden e-shop, samozrejme jednoduchšie veci ale postupne sa učím. Od tej doby mi prešlo rukami cca 300 ks hodiniek. Robím to ale ako 2nd job po večeroch, kým ma to baví... Na druhej strane, keby som sa lepšie učil, nemusel som dnes mať 2nd job, mohol som mať na ruke rolexky (a nie v dielni náradie), mohol som byť za vodou a vychutnávať odpočinok :mrgreen:. Som ale stále s niečim nespokojný, stále vidím rezervy, skoro všade...

    Tempus Fugit

  • No pravdupovediac zákazníkov už mám, pred cca 1 a 1/2 rokom som začal robiť servis pre jeden e-shop, samozrejme jednoduchšie veci ale postupne sa učím. Od tej doby mi prešlo rukami cca 300 ks hodiniek. Robím to ale ako 2nd job po večeroch, kým ma to baví... Na druhej strane, keby som sa lepšie učil, nemusel som dnes mať 2nd job, mohol som mať na ruke rolexky (a nie v dielni náradie), mohol som byť za vodou a vychutnávať odpočinok :mrgreen:. Som ale stále s niečim nespokojný, stále vidím rezervy, skoro všade...

    nemusel si sa lepsie ucit, si temer bohom vo svete nezaujmu o remeslo..,a Rolex? Pre teba len dalsia, hoc premiova znacka...vedz ze nepokoj je hnaci moror kreativity a zivota... drzim palec, je to super:super:

  • Dokončil som stojan na olejničky a došli aj objednané oleje na ETU2824/Sellitu SW200, kua tie sú ale drahé. Takže už iba začať ten servis ?.

    Tempus Fugit