• Dobry deň sa praje, chcel by som sa opýtať na vaše skúsenosti so servisami na sk alebo mimo ak, konkrétne so značkou tag Heuer , vlastním autavia Heuer viceroy, chcel by som spraviť na nich kompletnú revíziu čistenie atď. Plus skontrolovať vodotesnosť. Momentálne som vo Švajčiarsku a tu mi ponúkli cenu 1100 eur za komplet čistenie a kontrolu všetkych komponentov bez vodotesnosti, s kontrolou vodotesnosti niečo ponad 2500 eur. Viete mi preto poradiť nieakeho hodinaara ktorý robí Heuer kvalitne? Alebo si to dám zrobit rovno tu. Ďakujem krásne prajem krásny zvyšok dňa.

  • Sice asi neporadim uplne presne, ale ta cena je pecka. Nove hodinky si radsej za to kup.

    Podla mna je to uplne mimo misu. Cena u AD na Slovensku by mala byt tak do 500,- €.

    bejduko by mohol vediet povedat presnejsie.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Pán Alexander Nagy je na webe . Stačí vyťukať "alexander Nagy hodinár" alebo "Alexander Nagy Rimavská Sobota". Má veľmi dobré renomé. :]

  • Pán Alexander Nagy je na webe . Stačí vyťukať "alexander Nagy hodinár" alebo "Alexander Nagy Rimavská Sobota". Má veľmi dobré renomé. :]

    oni su dvaja hannes, ten z RS robi Omegu, Tissot a.t.d. a ten v Galante robi TH, ci su pribuzny netusim... U A. Nagya v R. Sobote som si dal robit servis na Omegy a som max. spokojny. Kolega si dal vycistit a nastavit TH Carrery u toho v Galante, stalo ho to 400€ a meskaju stale, tak z toho nie je moc happy...

  • suhlas s madmax, ja som si dal pretesnit u p. Nagya v GA moje certiny vodeodolne do 1000m a vratil ich s obrovskym vrypom na zadnom viecku, ktory sa nedal ani opravit (asi sa mu smykla ruka), prechadzal priamo cez seriove cislo hodin. :nono:

    radsej som ich potom predal ...nedokazal som sa na ne uz pozerat...

  • O tom v GA som nevedel...každopádne je to dôležité info. :perv:

  • Nuž, občas od neho kúpim nejakého Hirscha... ale nie, neterka si u neho dala servisovať hodinky, tuším Tissoty , samozrejme kvarcky a vraj sa dá...osobnú skúsenosť inak nemám, takže bez záruky...:] Chalani, čo sú viac na východ by mali vedieť viac...;)

  • Mas tam caliber 8510 z roku 1969.Servisoval som ich niekolko kusov.U Hujera tam odflakli robotu.Mas tam mimostredny rotor automatu,skryty v stroji,pri otvoreni hodin ho nevidno.Tam kde je najvacssia sila naprojektovali masadzne loziska.Vsetky budu vydrane.Mozno bude stacit ich otocit.Sam som zvedavy co odpisu.Daj vediet.Mimochodom,zlozity stroj a iba 17 kamenov.To hovori za vsetko.

  • Dobry den,

    chcel by som vas, skusenejsich, poprosit o nazor a radu. Mam starsie Glashutte Spezimatic (zrejme tieto, len moje puzdro je ocelove). Kedysi som ich nosil, mam k nim osobny vztah. Teraz som ich po rokoch vytiahol zo zasuvky a nesli, korunka bola v trochu divnom uhle. dal som ich do servisu.

    Moja otazka znie: co si myslite o cene generalky 120€? Stoji to za to?

    Dakujem

  • Ahoj Martin... su to pekne hodinky a ak k nim mas vztah nie je co riesit. Mne pride ta cena primerana. S Dr.Hodinar v EV mam zmiesanu az zlu skusenost. Raz to bolo dobre a druhy krat naozaj zle. Vypichol by som hlavne nulovu komunikaciu a spravanie zamestnancov ktore postrada elementarnu slusnost. Mozno skus tohoto pana... ÚVOD | Hodinár Šinál Bratislava | Hodinárstvo | Slovakia (sinal.sk) Zatial som sice u neho riesil len drobnosti ale spravil dobry dojem...

  • Martin dufam ze ti to dobre dopadne. Tu vytame kazdeho noveho clena a dufam ze sa tu rozkukas a zostanes... ;)

    Mimochodom feedback na hodinara ktory ti to bude robit urcite vsetci privitame. Sme mala komunita, hodinarov v BA je jak safranu a referencie na ich uroven su velmi napomocne....