Preklapanie datumu na Oris aquis

  • Potreboval by som poradit s problemom, ktory som si dnes vsimol na hodinkach so strojcekom Sellita SW200-1.

    Datum sa mi nepreklopi na 12tich hodinach ale na 7mich.

    Jedna sa o vazny problem, alebo je to jednoduche zoservisovat?

    Hodinky su v zaruke, len neviem, ci sa mi oplati ich posielat predajcovi do Nemecka, alebo ich dat zoservisovat nejakemu lokalnemu hodinarovi.

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Este som sa s tym nestretol. Pokial su v zaruke, servis vyhradne u AD. Na SVK je to Predajca Chrono, predajne v Ba a Za. Tam by to mali zoservisovat, do Nemecka netreba posielat

  • Dakujem chlapi :)

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...