Remienok na Seiko Sarx

  • Po dlhom vahani som sa rozhodol skusit Seiko Sarx. Rozmer na remienok 20mm. Ma kozeny remienok. Chcem s nimi niekedy aj do vody. Viete odporucit ci remienok Hirsch je dobre riesenie? Zospodu je plastovy?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Remienkov Hirsch je fura a kvalita je Ok, ale daju sa kupit na roznych strankach, nemeckych ci anglickych (napr. Watchgecko) aj ine lacnejsie alternativy vhodne aj do vody

  • Taku kozu co by dala plavanie bez nasledkov este nikto nespravil. Tie co myslis su Hirsch Performance Straps... ano su zospodu gumene ale to neznamena ze su na plavanie... je to skor kvoli potu a odvetraniu zapastia. Niektore tie remene sa tvaria ako karbon alebo latka, ale vsetko je to koza s potlacou. Neviem ktore SARX na kozi chces kupit ale dovolim si ti navrhnut zvazit SARX035 alebo 033... tie sa standartne dodavaju na ocelovom naramku co je vzdy najlepsia volba do vody. Alternativne na ne mozes dat aj gumu alebo latku/NATO ale to mi k SARX nejako vizualne nepasuje...

    https://www.hirschstraps.com/collections/hi…formance-straps

  • Mam Hirsch z rady Performance a tak pol roka som ho celkom aktivne nosil, plavanie, sauna... vsetko... a stale vyzera ako novy, tak smelo! Su sice kusok drahsie, ale vydrzia toho hodne... ;)

  • 1. Da sa dat Hirsch Perfomance na motylkovu sponu, ked sa s tym pohram alebo to dam urobit v hodinarstve?
    2. Ktoru motylkovu sponu odporucate kupit?
    3. Ocelovy tah je fajn, ale je tazsi ako kozeny / umely naramok. Pri kazdodenom noseni je koza / umely lahsi a mam lepsi zazitok z nosenia.
    4. Kde odporucate kupit SARX033, ked zohladnite aj naklady na clo a dph.
    Dakujem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk