Roadmaster Marine GMT

  • Toto sa mi celkom paci.... dokonca ani cena ma nesokovala. Co poviete?

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • Bally oceňuju technicky, ale dokonce ani hydrocarbony bych nechtěl, vylezlá korunka s ochranou, vejška jak kráva, špatně nastavitelná obrovská spona. A tyhle...když se podívám na Tudory, Rolády ale i Ch. Ward a podobnej mustr, TH a td, tak tyhle vnímám podobně jako Roman, ne nesourodě, ale chaoticky. Gmt ručka stejná barva jako vterinovka a td, takový detaily to kazej. Takže momentálně mě nenapadají jiné hodinky s druhou časovou zónou, který bych tolik nechtěl jako tyhle.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Video jsem si pouštěl x krát, mám pocit že jsem slepej. Před spuštění videa vidim červenou vteřinovku, po spuštění modrou. Co mám s očima?

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Video jsem si pouštěl x krát, mám pocit že jsem slepej. Před spuštění videa vidim červenou vteřinovku, po spuštění modrou. Co mám s očima?

    Ja som videl na youtube pred spustením kozy :malin1: a po spustení to bolo o tigroch :pleur4: tak ako to je " s těma očima" ?

    A stitch in time :D

  • Vidis dobre... raz je modra a raz cervena. Ja by som skor povedal ze vo videu su dve farebne verzie cierny cifernik/modra sekundovka a modry cifernik/cervena sekundovka.

    Mne sa proste paci dizajn. Samozrejme ked sa bude clovek dlho pozerat najde sa tam inspiracia vselicim ale aj tak mi to pride relativne originalne. Mozno si mohli odpustit zvezenie sa na prave popularnej pepsi vlne, tak ale zase to potrebuju predat ze ano. Ja osobne GMT funkciu dost vyuzivam a moznost nastavovat rucicku tlacidlami je naozaj prakticka vec ktoru som v tejto cenovej triede este nevidel. Den, datum a tritium k tomu je tiez pekny bonus. Rozmery su podla mna akceptovatelnych 40/14. O milimeter menej na vysku by im ale urcite neuskodilo. Pre porovnanie ChW Trident GMT je 42/13.8 a Black Bay 41/15.

  • na videu je pepsi s modrou, před videem pepsi s červenou

    Jak jsem se dival znovu a znovu, zalíbily se mi, plus kvalita Ball. To tlačítko je super. Ja mam gmt akorát tak na určení dne a noci :), na 14 bych jim dal 42-43, tohle je špatně.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Pridam este jeden Ball Roadmaster. Toto je sice celkom dost inspirovane Tudor Northflag ale aj tak sa mi to pozdava. Pre-order je 1460 EUR respektive 1700 EUR za COSC verziu. Mimochodom 904L ocel... aj ked to je skor marketingovy tah...

    External Content m.youtube.com
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • na videu je pepsi s modrou, před videem pepsi s červenou

    Jak jsem se dival znovu a znovu, zalíbily se mi, plus kvalita Ball. To tlačítko je super. Ja mam gmt akorát tak na určení dne a noci :), na 14 bych jim dal 42-43, tohle je špatně.

    Video hned v sekunde 01 zacina verziou pepsi luneta/ cierny dial/ modra sekundovka. Neskor v sekunde 25 uz je pepsi luneta/ modry dial/ cervena sekundovka.

  • Video hned v sekunde 01 zacina verziou pepsi luneta/ cierny dial/ modra sekundovka. Neskor v sekunde 25 uz je pepsi luneta/ modry dial/ cervena sekundovka.

    No neeee, koukni na čas 02 a barvy, nechápu to a zacatek s červenou, nějaká chybka

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1