Nová webstránka - Biatec Watches

    • Official Post

    Páni, kompletne sme obnovili náš web https://www.biatecwatches.com/sk, ktorý mal už vyše dvoch rokov a pomaličky dosluhoval (svet IT sa mení veľmi rýchlo).

    Jednotlivé kolekcie sme podelili do nového konceptu - Zem - Vzduch - Voda.

    Budem rád, ak si nájdete minútku dve a pošlete mi váš feedback;-)

  • Zacnem tym zlym :)

    1. kolekcia "Majectic", preklep hned na uvodnej stranke

    2. kurzor mysi s dojazdom.. Neviem, pripadalo mi to cool ako novinka pred 10 ci 20 rokmi, teraz by som to uz urcite nepouzil.

    3. niekedy klik na polozku sposobi zamrznutie kurzora, mam pocit, ze mi kvoli tomu zamrzol cely PC

    4. celkovo stranka dost vyrazne zatazuje CPU, na laptope mi velmi casto seka bud scrolling alebo preklikavanie

    5. vyrazne graficke pozadie niekedy znemoznuje citanie popisu (tam kde nie je jednoliata farba ako podklad textu)

    6. osobne by som pozadie hybal spolu so zbytkom stranky, posobi to na mna dost rusivo ked pri scrolle fotka ostane na mieste a casti stranky sa rozbehnu. Mozno by stacilo menej vyrazne pozadie, napr. jemne rozmazat alebo stmavit ako na uvodnej stranke.

    Inac sa mi to paci, evokuje to drahy hodinkovy katalog tlaceny na fajnovy tlsty papier.

    • Official Post

    podpisujem sa pod mysiakove pripomienky...

    - ked scrolujem, to pozadie sa "trasie", toto mi sposobuje fyzicku bolest oci a miernu nevolnost, rychlo prec pls! =O

    - v IE sa mi niektore obrazky zobrazuju deformovane, neviem ci chyba v IE alebo ako... v Edge to vyzera byt OK, tak kuknite

    - ten Range Rover je tam co ako? nejako suvisi s firmou/hodinkami...?

  • Paci sa mi to... skusal som zatial len mobilnu verziu na I-Pade a funguje optimalne. Jedno co mi mi ale kole oci je Majestic a prepojenie na Land s obrazkom puste a SUV ako keby to bol sportovy model na Pariz Dakar. Range Rover pred narodnym divadlom OK ale tak ako to je mi to pride ako marketigovy nezmysel...

  • Uu, to ma aj mobilnu verziu.
    - android, chrome, pri scrollovani skace pozadie ako besne (chrome schova url riadok pri pohybe dole a obnovi pri pohybe hore a vtedy sa resizne aj pozadie)
    - scrollovanie je dost pomale a trhane
    - rovnake vyhrady k textu a citatelnosti ako na desktope

  • Mne funguje všetko normálne, akurát kurzor mi hrá akúsi naháňačku so svojím tieňom....Mimochodom, ten kurzor - je voľajaký inakší, nepozerá sa mi na to dobre, možno nezvyk. Návrat k "okukanejšiemu" by som ja osobne uvítal...:]