Seiko SKX007j

• Kriste, načo ti to všetko vlastne bolo???;)

No přece pro radost, copak si můžu dovolit točit treba desatero Omeg nebo Breitlingů? Podívej do sekce Vostoků, maj třeba patery najednou, nebo kolega, ten Primky nepočítá na kusy, ale z kterýho pytle chceš. Já jsem vlastně úplnej amatér, neměl jsem nikdy víc jak patery hodinky najednou, teď mám taky jenom čtvery.

• Tak jsem to od oka spočítal a bylo to jenom nějakejch 25 kousků za posledních devět let. Sice jsem si určitě nevzpomněl na všechny, ale i tak je to zanedbatelný číslo.

Nuž, to je ozaj dobrý švih...Ja som sa dopracoval k maximu 6 a teraz mám 3. A plánujem ešte dve a dosť. Ale každé sú iné a s iným strojčekom. Teraz mám klasiku - ETA 2824, UNITAS 98 a Miyotu 9015. Uvidím, čo život prinesie...:]

• Inac oproti takym SKX a dost mozne, ze aj "5KX" su Orient Mako III ("Kamasu") urcite lepsie a subjektivne aj krajsie hodinky. SKX by som v dnesnej dobe osobne nekupoval (max vo vypredaji do 100e).

Tu je vacsina Orient variant:

Externý obsah youtu.be
    Obsah vložený z externých zdrojov sa nebude zobrazovať bez vášho súhlasu.
    Aktiváciou externého obsahu súhlasíte s tým, že osobné údaje môžu byť prenášané na platformy tretích strán. Viac informácií o tomto sme poskytli v našich zásadách ochrany osobných údajov.