• Kriste, načo ti to všetko vlastne bolo???;)

    No přece pro radost, copak si můžu dovolit točit treba desatero Omeg nebo Breitlingů? Podívej do sekce Vostoků, maj třeba patery najednou, nebo kolega, ten Primky nepočítá na kusy, ale z kterýho pytle chceš. Já jsem vlastně úplnej amatér, neměl jsem nikdy víc jak patery hodinky najednou, teď mám taky jenom čtvery.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak jsem to od oka spočítal a bylo to jenom nějakejch 25 kousků za posledních devět let. Sice jsem si určitě nevzpomněl na všechny, ale i tak je to zanedbatelný číslo.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Tak jsem to od oka spočítal a bylo to jenom nějakejch 25 kousků za posledních devět let. Sice jsem si určitě nevzpomněl na všechny, ale i tak je to zanedbatelný číslo.

    Nuž, to je ozaj dobrý švih...Ja som sa dopracoval k maximu 6 a teraz mám 3. A plánujem ešte dve a dosť. Ale každé sú iné a s iným strojčekom. Teraz mám klasiku - ETA 2824, UNITAS 98 a Miyotu 9015. Uvidím, čo život prinesie...:]

  • Inac oproti takym SKX a dost mozne, ze aj "5KX" su Orient Mako III ("Kamasu") urcite lepsie a subjektivne aj krajsie hodinky. SKX by som v dnesnej dobe osobne nekupoval (max vo vypredaji do 100e).

    Tu je vacsina Orient variant:

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.