Geckota Premium mesh prototyp

  • Na stránke WatchGecko, v oddieli "SALE" čiže "zľava", som našiel zaujímavú ponuku. Je to mesh Prototyp Geckota Premium. Výhodná je jeho súčasná predajná cena, ktorá sa pohybuje okolo 20 €. Predpokladaná predajná cena je cca 68 €. Je veľmi pohodlný a dosť podobný tvarom oka a sponou nemeckým meshom. Má motýľovú pohodlnú sponu. Je predávaný ako leštený a aj ako matný. Výrobca a zároveň predajca žiada kupcov o spätnú väzbu, krátku recenziu, aby mohol do riadneho predaja ešte čo to vylepšiť. Ja som kúpil leštenú verziu, o šírke22 mm, ktorá sa zužuje pri spone na 20 mm. Výrobok je ľahučký, veľmi ohybný a slušne spracovaný. Dobre sa nosí. Nasadil som ho na moje Lum-Tec RR1 a myslím, že im svedčí náramne. Ponúkané sú 2 spôsoby dopravy . Pomalší 7-28 dní za cca 11 € a drahší za cca 16 €, 3 až 6 dní, oba spôsoby kuriérom UPS. Vybral som si ten drahší a doprava bola naozaj "blesku" . Prišlo to na tretí deň od objednávky a jej zaplatenia, čo je na kartový spôsob platby prekvapivo šnell. Pripájam foto z webu a aj moje neumelé -foto.

  • Doplním, že hrúbka je 3 mm, a vehementne prispieva k celkovému komfortu pri nosení tohto náramku.:]

  • u toho se mi nikdy nelíbily ty články u motýlovky, vlastně ani motýlovky mě nebavěj, škoda že neudělaly klasickou sponu s mikroregulaci treba jako štajni

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • @watchesfan , pokiaľ chceš tebou požadovanú sponu, tak sa to predáva za rovnakú cenu a vyzerá to takto: :]


  • Dal som podobný meš na hodinky mojej žene. Nevedela s tým zámkom manipulovať, tak musel preč. Teraz tam má motýľa a je na výsosť spokojná....koľko ľudí, toľko názorov..Každému vyhovuje niečo iné....:]

  • Neuměla manipulovat? Dyk se jenom zacvakne, daleko jednodušší než motýlovka.

    Nevedela to zaháčkovať. Kým sa jej to podarilo, prešlo pol dňa alebochcela buchnúť kodinky o zem. No a ako tu píše Pete, otvárať poistku...hotové peklo...:malin1: