• cauko clenovia,

    Nejak som sa zalubil do christopher ward c60 trident...

    Ma ich tu niekto zadovazene, ze by som ich mohol vidiet a ,,ohmatat,, na zivo?

    Viete mi poradit kde si ich zadovazit, ci len cez web alebo je aj ina moznost?

    Dakujem

    Roman

  • Nájdi si chronomag, to je česká hodinkománia. V kolonke "predám" ich majú v ponuke tuším dvaja miestni borci. Kukni sa, možno kúpiš lacnejšie. Ibaže by si ako nečlen oslovil niekoho z nás, čo tam tiež účinkujú, aby ti s kúpou pomohli. Inak iba origo u Warda...

  • dik za info chlapy...

    Ale rad by som ich chcel pred objednavkou vidiet na zivo...ci ma ocaria tak ako aj na foto.

    Tak ak by boli -30% tak to je potom super cena za taketo potapky.

    Neviete nahodou kto ich ma?

  • Wardy su kvalitne spracovane, nie je sa coho bat.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • dik...skusim ho kontaktovat.

    Len mam.dilemu ci kombinaciu biely cifrnik a cierna luneta aleno komplet cierne....hmmmm?

    V kvalite sa velmi nevyznam...ja len dizajn ale parametre som si prestudoval.

    Preco si povedal ze super hodinky...na zaklade coho to hodnotis?

  • U hodiniek, a hlavne mechaniky, sa po kvalitatívnej stránke pozerá na všetko. V prvom rade na použité materiály a síce na puzdro, na ciferník, sklíčko, ako je spracovaná rubová strana, na použitý strojček, na ručičky. Napr. ciferník - môže byť smaltovaný, lisovaný, obyčajný pomaľovaný plech, sendvičový - t.j.skladaný z viacerých "poschodí", lakovaný atď. Indexy a číslice namaľované, vytlačené, priestorové (3D), z rôznych materiálov, od mosadze cez bronz a oceľ po striebro, zlato a platinu rovnako ako puzdro. No a strojčeky, to je samostatná kapitola a všetko dokopy tvorí nekonečný príbeh....a to som, vyložene laicky, spomenul iba malý zlomok....:]

  • U hodiniek, a hlavne mechaniky, sa po kvalitatívnej stránke pozerá na všetko. V prvom rade na použité materiály a síce na puzdro, na ciferník, sklíčko, ako je spracovaná rubová strana, na použitý strojček, na ručičky. Napr. ciferník - môže byť smaltovaný, lisovaný, obyčajný pomaľovaný plech, sendvičový - t.j.skladaný z viacerých "poschodí", lakovaný atď. Indexy a číslice namaľované, vytlačené, priestorové (3D), z rôznych materiálov, od mosadze cez bronz a oceľ po striebro, zlato a platinu rovnako ako puzdro. No a strojčeky, to je samostatná kapitola a všetko dokopy tvorí nekonečný príbeh....a to som, vyložene laicky, spomenul iba malý zlomok....:]

    Fuuu...je toho vela...ako hodnotis tieto?

    Dik

  • :) tak ako vsetci co ti ich zatial neofrflali - pomer cena/vykon/spracovanie/hodnota je perfektny za dane peniaze. (v zlave, nie za retail..)

    Dik.

    No uz len sledovat stranku.

    Ktoru kombinaciu farby?

  • to uz je asi na posudeni kazdeho sudruha zvlast.. :) mne sa napr. velmi pacia tie SeikoSanove zlte, na leto perfektne.

    Chcem skor nieco univerzalne...aj ako volnocasovky aj elegant.

    Tak premyslan nad ciernymi alebo kombibacia biely cifernik a cierna luneta.

  • Nuž, vŕtať sa do tvojho vkusu by bolo trocha nezdvorilé, takže je táto vec iba na tebe...:]

  • Mam dvoje a su fajn... dobra kvalita za rozumnu cenu.

    CW mam aj na na wish liste ,, zrejme moja volba na 30tku , tie cierne su sexi :mrgreen:

  • Velkost?

    Kde su k videniu?

    No k videniu nie su nikde… ChWard predava len on-line. Myslim ze ich mozes do 14 dni zadarmo vratit… ak neodlepis nalepky a neskratis tah. Ja som este vracat nekusal ale ich pristup k zakaznikovi bol vzdy spickovy. Mozno ale lepsie objednat do Brexitu… :mdr1:Moje su 43 a zapastie mam momentalne skor 180-185... tak si snad podla fotky budes vediet predstavit ako sedia na ruke. Biely cifernik by som nekupoval (osobne)… bud cierne alebo modre.

  • No k videniu nie su nikde… ChWard predava len on-line. Myslim ze ich mozes do 14 dni zadarmo vratit… ak neodlepis nalepky a neskratis tah. Ja som este vracat nekusal ale ich pristup k zakaznikovi bol vzdy spickovy. Mozno ale lepsie objednat do Brexitu… :mdr1:Moje su 43 a zapastie mam momentalne skor 180-185... tak si snad podla fotky budes vediet predstavit ako sedia na ruke. Biely cifernik by som nekupoval (osobne)… bud cierne alebo modre.

    Myslel som k videniu tie tvoje...ze odkial si?

    Ja mam zapestie 180 ale na tahu ziadne nemam tak aby to neposobilo na ruke mohutne...rad by som vysmusal tvoje ak sa da.

    Myslim ze na ciernom, resp. tmavom je viac vidiet vlnky ma ciferniku.