• No ved prave.. A to sa mi nezda, urcite nieco prehliadam. :D Pridu mi ako civilnejsie/kultivovanejsie (a lacnejsie) Oris 65. Ah jo, idem teda cakat na akciu :D Dovtedy mozem dumat ci modre alebo cierne.

  • Čo znamená "Glass box" sapphire crystal? Nemá antireflex, skrutkovaciu korunku? Inak sú pekné...

    “glass box”-style sapphire crystal that protects the dial. Instead of a dome, the crystal sticks straight up above the bezel and plateaus over the dial. V podstate vypukle sklo bez zaoblenia. Podla foto maju vnutorny AR. Hm, ta korunka by mi mohla vadit, ale neviem ci je to deal breaker :)

  • fuuuu tak na 175mm ruku jednoznacne 41-ky, MAXIMALNE!

    SeikoSan ti dobre radi! ;) :thumbup:

    Ste ma teraz zneistili s tou velkostou.

    Niekto vo vlakne pisal ze 41 urcite NIE nakolko su disproporcne...pomer priemer a vyska.

    Urcite si ich najskor vyskusam na ruke od jedneho z clenov ktory ich vlastni aby som sa uistil.

  • Btw. aktualny kod na zlavu 100gbp z objednavky nad 500gbp "100SPRING19" (co je pri tychto modeloch cca 15% dole), plati do konca marca.

    Ten kod na zlavu si mozem uplatnit aj na Trident?

  • Onee, misoo, najdi mi chybu na tychto nech usetrim dake peniaze dalsim nenakupom. Ja nic nevidim :( Snad jedine hlinikova luneta, ale je celkom prtava a utopena, tak sa asi neda moc poskodit.

    Mne trosicku vadi to embosovane logo pod 12... Ale to by ma od kupy urcite neodradilo… keby ze nemam Oris Diver 65 tak by som tieto na tahu bral… 65 sa mi dizajnom paci viac ale ako majitel dvoch Tridentov aj Orisu si myslim ze ChW ma kvalitativne lepsie spracovane hodinky za omnoho priaznivejsiu cenu.

  • Ten kod na zlavu si mozem uplatnit aj na Trident?

    Na "cokolvek" nad 500gbp, pri objednavke to zadaj do kolonky "promo code". Zlavy sa vsak zial nedaju kombinovat a uplatnit na veci v akcii "Voucher codes are not valid on clearance, sale, nearly new or archive items".

  • Onee, misoo, najdi mi chybu na tychto nech usetrim dake peniaze dalsim nenakupom. Ja nic nevidim :( Snad jedine hlinikova luneta, ale je celkom prtava a utopena, tak sa asi neda moc poskodit.

    https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c…automatic-range

    Sklamem ta, vyzeraju uplne super :( :)

    Akurat k tej modrej mi z fotky nesmakuju tie bezove indexy, tiez aj neladia uplne v bielymi indexami na lunete... ale cierne su fakt bez chybicky! :thumbup:

    Prepac... :mrgreen:

    edit: tak predsa... 22mm nohy mi na 41 puzdro pride moc... ale na zuzujucej sa kozke to nemusi vadit :)

    edit2: no a nelicuje im luneta s indexami na ciferniku... asi maju na brigade nejakeho sikmaca zo Seika :) ale snad len zla foto alebo tak...

  • Ste ma teraz zneistili s tou velkostou.

    Niekto vo vlakne pisal ze 41 urcite NIE nakolko su disproporcne...pomer priemer a vyska.

    Urcite si ich najskor vyskusam na ruke od jedneho z clenov ktory ich vlastni aby som sa uistil.

    Nie to si pleties… tykalo sa to 38mm verzie C60 Ttrident Pro 600… https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c…t-pro-600-range

    41 mm su C65 Trident ktore su v tychto verziach… https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c65-trident-diver https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c…automatic-range https://www.christopherward.co.uk/watches/dive/c65-trident-gmt-range

    Trochu prestuduj ChW web a do pol hodinky v tom budes mat jasno…

    Ja som ti kvoli moznosti skusit moje 43mm C60 pisal a 41mm C65 ma tusim clen Jano271... ak sa nepletiem je vychodnar… skus mu napisat

  • Mne trosicku vadi to embosovane logo pod 12... Ale to by ma od kupy urcite neodradilo… keby ze nemam Oris Diver 65 tak by som tieto na tahu bral… 65 sa mi dizajnom paci viac ale ako majitel dvoch Tridentov aj Orisu si myslim ze ChW ma kvalitativne lepsie spracovane hodinky za omnoho priaznivejsiu cenu.

    To logo sa mi zda aspon na foto dost nenapadne a jemne ozivujuce cifernik. Oris 65 sa mi pacia, len su na mna asi az moc "retro" (hlavne specificky tah). Cena je samozrejme tiez inde. Tieto wardy mi pridu ako modernejsia reinkarnacia pri zachovani vintage ducha. :)

    Sklamem ta, vyzeraju uplne super :( :)

    Akurat k tej modrej mi z fotky nesmakuju tie bezove indexy, tiez aj neladia uplne v bielymi indexami na lunete... ale cierne su fakt bez chybicky! :thumbup:

    Prepac... :mrgreen:

    edit: tak predsa... 22mm nohy mi na 41 puzdro pride moc... ale na zuzujucej sa kozke to nemusi vadit :)

    edit2: no a nelicuje im luneta s indexami na ciferniku... asi maju na brigade nejakeho sikmaca zo Seika :) ale snad len zla foto alebo tak...

    Farbu neviem, chvilu sa mi viac pacia modre, chvilu cierne. 41-22 mi prave vyhovuje, vacsinu remenov mam 22mm a som na ne zvyknuty. Tenka luneta bude hodinky opticky zvacsovat, takze 20mm by bolo podla mna moc uzke (ako Tagy aquaracer napr.). Luneta snad licovat bude, nerovnost prikladam paralaxovemu skresleniu, ci jak sa tomu nadava :)

    "Nepotesili" ste ma fesaci, este sa opytam zeny, ze co si myslim o nich ja :D

  • To logo sa mi zda aspon na foto dost nenapadne a jemne ozivujuce cifernik. Oris 65 sa mi pacia, len su na mna asi az moc "retro" (hlavne specificky tah). Cena je samozrejme tiez inde. Tieto wardy mi pridu ako modernejsia reinkarnacia pri zachovani vintage ducha. :)

    Uplne suhlasim… su paradne… ulahci si vyber a chod do GMT :) Ani alu luneta ta nebude stvat :) Inak tah na Orisoch je jednoducho skvely, pre mna jedna z najlepsich veci na tom modele… zuzuje sa z 20 na 16, je lahucky a spona je prijemne subtilna. Konfort nosenia je porovnatelny s Rolex Exp tahom… K dokonalosti mu chyba len nejaky easy extension system...

  • Btw. aktualny kod na zlavu 100gbp z objednavky nad 500gbp "100SPRING19" (co je pri tychto modeloch cca 15% dole), plati do konca marca.

    Nefunguje...

    Lebo:

    -£100Get £100 off Your Next Order with this Discount Code @ Christopher Ward

    Tempus Fugit

  • Nefunguje...

    Lebo:

    -£100Get £100 off Your Next Order with this Discount Code @ Christopher Ward

    Este raz z PC. Prave som to skusil, aplikovalo mi zlavu na kosik. Musi to byt na stranke .co.uk. Prvy krat ma presmerovalo automaticky na .eu, tam kod neplati.

    Total £660.00
    Basket Subtotal £633.33
    Discount (100SPRING19) -£100.00
    VAT £126.67
  • A vy budete platit v Librach? Oni bezne vydavaju dva kupony, jeden je na sumu v Librach a druhy je na Sumu v EUR.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133