• Plny suhlas s Misoom, ta mensia verzia je taka disproporcna...vecer idem von s kamosom ktory ich ma, ak nezabudnem, odfotim. Inak spracovanie maju Wardy dobre, a customer service este lepsi. Nielen ze mas 60 dni na vratenie, ale reklamacie riesia bohovsky. Kamosovi nelicovala trochu dost kuneta s indexami, tak ich posielal naspat. Opravene ich mal doma do dvoch tyzdnov a este mu aj preplatili postovne. Za mna - objednaj, vyskusaj a uvidis.

  • Plny suhlas s Misoom, ta mensia verzia je taka disproporcna...vecer idem von s kamosom ktory ich ma, ak nezabudnem, odfotim. Inak spracovanie maju Wardy dobre, a customer service este lepsi. Nielen ze mas 60 dni na vratenie, ale reklamacie riesia bohovsky. Kamosovi nelicovala trochu dost kuneta s indexami, tak ich posielal naspat. Opravene ich mal doma do dvoch tyzdnov a este mu aj preplatili postovne. Za mna - objednaj, vyskusaj a uvidis.

    Dik za info...priznam sa ze cez web som este neobjednaval hlavne kvoli takymto trampotam...chcem mat 100% vyrobok a hned...nie riesit dodatocne reklamacie kvality.

    Skus urobit par fotiek a zisti aku ma presnost...na stranke je +-20s/den co sa mi zda vela.

  • Dik za info...priznam sa ze cez web som este neobjednaval hlavne kvoli takymto trampotam...chcem mat 100% vyrobok a hned...nie riesit dodatocne reklamacie kvality.

    Skus urobit par fotiek a zisti aku ma presnost...na stranke je +-20s/den co sa mi zda vela.

    Romčo, tu sa nakupuje cez web stále a reklamácií je minimum. Keby každý riešil reklamáciu ešte pred nákupom, nikdy nič nekúpi. Také firmy, ako je Ward, si nebudú kaziť renomé pre nejakú reklamáciu.

  • (Quote from Farookh)

    Dik za info...priznam sa ze cez web som este neobjednaval hlavne kvoli takymto trampotam...chcem mat 100% vyrobok a hned...nie riesit dodatocne reklamacie kvality.
    Skus urobit par fotiek a zisti aku ma presnost...na stranke je +-20s/den co sa mi zda vela.

    Ja pri nakupe cez net ziadam o foto konkretneho kusu so zarovnanou lunetou a nastavenym casom 6:00. Kontrolujem licovanie lunety a ruciciek, ak nieco nesedi, poprosim ich o iny kus. Zatial mi vzdy vyhoveli. Pripadne kup ojazdene, tam to vacsinou vidno uz na foto v inzerate.

  • Ja pri nakupe cez net ziadam o foto konkretneho kusu so zarovnanou lunetou a nastavenym casom 6:00. Kontrolujem licovanie lunety a ruciciek, ak nieco nesedi, poprosim ich o iny kus. Zatial mi vzdy vyhoveli. Pripadne kup ojazdene, tam to vacsinou vidno uz na foto v inzerate.

    Dik za dobry napad...urcite skusim aj ja poziadat o foto.

  • Ja ani neviem kedy som kúpil hodinky ktoré by som pred tým skúšal naživo. Tuším ani nie. A Mišo ti radí dobre s tými videami. To aj mne pomáha najviac. Tam najlepšie pochopíš ako hodinky v reálne vyzerajú.

  • Opat dom spat...

    Tak musim sledovat akciu na oficial stranke...lebo plnu sumu nedam resp. ako niekto napisal sa neoplatia.

    Neviete kedy zvyknu davat sale?

  • Opat dom spat...

    Tak musim sledovat akciu na oficial stranke...lebo plnu sumu nedam resp. ako niekto napisal sa neoplatia.

    Neviete kedy zvyknu davat sale?

    Chod na ich web a zaregistruj sa na newsletters… poslu ti mail ked bude akcia. Ale vseobecne snad nemaju jeden mesiac bez nejakej akcie. Ked scrolnes az na spodok stranky je tam moznost Sign up to receive offers...

    Oplati sa sledovat aj Clearence sekciu na ich stranke…

    https://www.christopherward.ch/events/jansale2019

    Prave teraz maju velky vyber predvadzaciek… vela peknych tridentov

    https://www.christopherward.ch/events/jansale2019/nearly-new3

  • Chod na ich web a zaregistruj sa na newsletters… poslu ti mail ked bude akcia. Ale vseobecne snad nemaju jeden mesiac bez nejakej akcie. Ked scrolnes az na spodok stranky je tam moznost Sign up to receive offers...

    Oplati sa sledovat aj Clearence sekciu na ich stranke…

    https://www.christopherward.ch/events/jansale2019

    Prave teraz maju velky vyber predvadzaciek… vela peknych tridentov

    https://www.christopherward.ch/events/jansale2019/nearly-new3

    dik za tip

    Nasiel som tam aj svoje :) C60 Triden Pro 600 black predvadzacky -30%...akurat neviem v akom budu stave...musim zistit pripadne vyziadat foto.

    Ako je to s tymi opciami ako:

    Typ balenia a velkost tahu?

    Je treba vsetko zadat?

    Ako su standardne balene a aka je standardna velkost tahu?

    Dik

  • Hlavne nezabudni ze su to kusovky... Prvy pride - prvy berie. To v akom su stave je napisane na stranke... nearly mint... to znamena ako nove. Mozes cakat ze pod lupou mozno objavis mikro skrabanec. V kazdom pripade mas 60 na bezplatne vratenie bez udania dovodu teda pokial ich nebudes nosit a neposkodis ich. Fotky pytat mozes ale uprimne spravis zo seba asi trochu vola... Fotky sa pytaju ked kupujes Seiko zo singapurskeho e—shopu ale tu ides priamo k EU vyrobcovi co ti dava 60 dni na vratenie a 60 mesiacov zaruku... toto ale necham na tvoje rozhodnutie.

    Balenie: Co myslis je asi moznost Gifting Options... to je moznost ich dat niekomu poslat v darcekovom baleni... nemyslim ze je to tvoj pripad... ignoruj to. Hodinky pridu v peknej ChWard krabici ako standard... ked zvolis Gifting Option tak pridaju darcekovy baliaci papier, stuhu a kartu s odkazom.

    Rezising: Mas moznost im zadat velkost tvojho zapastia a za poplatok tusim 12 EUR ti skratia tah. Vyhoda je ze sa z nich mozes na ruke tesit hned po rozbaleni. Mozes to ale ignorovat a pridu ti hodinky s tahom v plnej dlzke a spravi ti to hodinar tam kde byvas. Neviem aka je celkova dlzka neskrateneho tahu ale ak mas velkost zapastia 175 pojdu von minimane 4 dieliky mozno aj 5... proste je dost dlhy aj pre mastodonta takze ziadne strachy.

  • Nuž, kto zaváha neže...., asi sa viac pýtaš, ako treba. Viem, že nechceš kupovať mačku vo vreci, ale vidíš, aké to môže mať následky. Pokiaľ by si naozaj nebol s niečím spokojný, tak som presvedčený, že by sa všetko vyriešilo k tvojej spokojnosti. Nezabúdaj, že sa jedná o renomovanú značku a , už som to asi dakde písal, Wardi sa nebudú strápňovať a kaziť si meno pre najaké reklamácie...

  • Dockas sa ale -30% to asi nebude... obvykle su akcie -15/20. Taka velka zlava byva len po novom roku a tieto predvadzacky. ChW ma skvely zakaznicky servis... raz mi prisiel remen bez toho maleho kozeneho bazmeku co drzi koniec remienka.Do tyzdna som ma nahradny v poste a na maily mi cez weekend odpovedal riaditel firmy... a to bol fakt trivialny nedostatok.

    Preco nevezmes tieto? Je to vpodstate to iste akurat mas GMT komplikaciu: https://www.christopherward.ch/events/jansale…-gmt-600-159f91

    Moj nazor (a ten mozes kludne vyhodit z okna)... ak mas 175 mm ruku tak budu 43 mm Trident velkostou na hranici nositelnosti. Ja mam vacsinou okolo 185 a su mi akurat... este mm naviac a vyzeralo by to privelke. Pod mazetu kosele mi ale nevlezu... nosim ich len s kratkym rukavom. Su to naozaj mohutne a pomerne vysoke hodinky. Kazdy den by som ich nemohol nosit.

    Mozno skus zvazit tieto 41 mm... na nete najdes videa a hodnotenia: https://www.christopherward.ch/events/jansale…eary-new-94935e

    A uplne najlepsie Tridenty su tieto... v jednoduchosti je krasa: https://www.christopherward.ch/events/jansale…tage-nearly-new