• Dobry podvecer.Mne ste pomohli s vyberom tak idem si ku Vam po dalsiu radu. Chcel by som kupit priatelke v cene cca 200 eur na bezne nosenie von-praca asi rucickove.Sportovy typ nieje. Poradite mi nejake?

  • Takže 200. Baby pozerajú nie na strojček, ale na design. No za tie prachy teda aspoň nech to je slušná značka. Čo tak toto?:] Je to aj v bielom a v Timestore to máš do 210 €. Omrkni to tam, možno dačo vyberieš iné. Ale tot je universal, nič nepokazíš, čierna ide ku všetkému, ako aj biela. Nuž :?: A môžeš dokúpiť viac remeňov a prípadne ich ku kabelke meniť...


  • Potom buď Seiko, prípadne Citizen, alebo si výrazne priplať za švajčiarske.

    Ja by som radšej bral to čo navrhol kolega hannes, naozaj ženy až na pár výnimiek neocenia automat/mechaniku.

  • V tejto cenovej relácii veľa možností na mechaniku nie je. Seiko má aj lacnejšie hodinky s mechanikou, pravdaže aj dámske, no v kategórii do 200 sú to strojčeky bez hackingu a bez ručného náťahu, čiže sa naťahujú iba rotorom. A to sa ešte musíš mrknúť napr. do Creationwatch alebo Timestore a pod., lebo v kameňákoch a hlavne v takých, čo majú aj netový predaj to budeš mať sťažený výber, lebo ceny sú tam o dosť vyššie. Podumaj nad tým Tissotom, nič nepokazíš a je to istotka. Tzv . fashion značky by som osobne vynechal, nie sú lacnejšie a mechaniku majú poriedko. Takže keď už , tak Tissot. :]

  • Chcel som navrhnut (sice za dvojnasobok ceny) Steinhart marine 38. To by bola viac ako dobra volba, ale na moje prekvapenie som ich nenasiel ani na stranke Toptime a ani na strankach Steinhartu.

    https://www.google.com/search?q=stein…biw=360&bih=600

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Strop si musis urcit sam. Pises, ze je to priatelka, sam vies ako to s nou vidis do buducnosti. Kazdopadne hodinky nekupujes na jeden rok. Hlavne v pripade mechanik to moze byt na dlho (desiatky rokov, pri slusnom zaobchadzani a servisovani) . Kompromisy su svine.

    Damske mechaniky do 250 eciek hladaj ako pisali kolegovci vyssie u Seika a ja pridavam Orient.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Co hovorite na tieto?

    Tak sa kočky spýtaj, či má radšej čiernu alebo bielu a podľa toho sa zariaď. No iba pripomeniem, že sú aj v zlatej, striebornej a aj kombinovanej verzii, takže je z čoho vybrať. :]

  • Nejake obchody obvolal ale teraz moc toho na vyber nemaju tak to prelozim na koniec roka az sa zbytocne neunahlim a aj tak by mi neboli dorucene do terminu co potrebujem.

    Chcem Vam podakovat za rady

  • Se ženskejma je to s hodinkama jako...jako s náma. Něco jí někde ukaž, v obchodě, v katalogu, na netu, neříkej jí že budeš kupovat, jen jak se jí líbí. Většina z dam neocení kvalitu, ale design a právě ty na hovno fashion značky.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Se ženskejma je to s hodinkama jako...jako s náma. Něco jí někde ukaž, v obchodě, v katalogu, na netu, neříkej jí že budeš kupovat, jen jak se jí líbí. Většina z dam neocení kvalitu, ale design a právě ty na hovno fashion značky.

    Mne sa moju podarilo trocha preškoliť, no bola tu po čase moja sestra a s tou nehnem ani o milimeter...:malin1: