Casio g-shock g011d-1a

  • hodinky casio g-shock z nerezovej ocele,na spodku puzdra je plast z takej mekcenej gumy.hodinky boli podla dokladu zakupene v novembri 2007 v nemecku, odvtedy maju len minimalne znamky pouzivania - na plastovej casti mierne osuchanie,sklicko bez chyby,

  • Úžasné :)

  • Myslis to ironicky alebo sa ti naozaj pacia? ?

    Samozrejme, že to myslím vážne :) Žiadna irónia v tom nie je, tie hodinky sú ťažké, sú z kovu, sú hranaté, takmer ideálne pre mňa, problém je len v tom, že nemajú solárny pohon, a rádiom riadený čas, inak by som ich už dávno nosil na ruke, sú špičkové :)

  • ok ? ja som vzdy chcel g- shocky,ale odradzali,ma,tie,plastovo gumove modely,potom som,nasiel tieto a nebolo o com,musel som,ich kupit. Nazivo su este krajsie ako,na fotkach,normalne sa tesim,ked sa idem pozriet kolko je hodin,to sa,mi este nestalo hadam pri ziadnych hodinkach ? no dufam ze budu dlho fungovat ako maju.

  • Určite budú fungovať ešte dlhé roky :) Pamätaj si jedno: Hodinky značky Casio nie sú šmejdy na pár dní, tie hodinky ti poslúžia na celý život, a ak sa o ne budeš dobre starať, tak ťa prežijú :)

  • A zase maly abgrejd ? po tom,ako som predal tu vyssie prezentovane hodinky som po kupe a vymene dalsich modelov a znaciek dospel k tomu,ze sa mi podarilo do tretice a dufam ze naposledy ? kupit tieto hodinky,v streibornom prevedeni a trochu odlisne od prvych - nemaju inverzny digitalny displej a maju cierno olemovane rucicky. Takze teraz su to moje kazdodenne nosene hodinky ?

  • Tak tieto sú krásne ?☺