majitelia Oris

  • Mal si tu frajerku, čo? Ale radšej toto prenesme do súkromných sfér konverzačného bloku. (Viď piktogram druhý sprava, vpravo hore.) :)

  • Oris ma rad, jedna z mala znaciek kde sa mi paci vela modelov :thumbup:

    ... slabost mam pre DG v ciernej so zltou gumkou, ten hlbkomer je genialne jednoduchy, neviem preco sa to nemontuje do kazdych potapiek 8)

    Súvisiaci obrázok

    Protože je to k prdu a ještě to musíš po každém koupání čistit roztokem a stříkačkou. Odečíst údaje pod vodou neni taková sranda.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • No mně už vadí i to nastavování hodinek. Ale ke quartzu jsem ještě nedospěl. Stále mám raději mechaniku. Tak to beru jako nutný zlo, tu nepřesnost, nastavování data a tak.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Chlapci, to nastavovanie presného času a potom pokojné natiahnutie, to je predsa úžasná chuťovka, toho sa nikdy nevzdám. Ten raňajší rituál to je....:super:

  • hannes no ráno, keď makám do práce ,mám kopu iných riťuálov, ktoré sú neodkladnejšie, ako nastavenie času a natiahnutie :mrgreen:

    ...treba vstať o 5 minút skôr ;) ....a ozaj, ja som už do práce domakal, tak si môžem vychutnať aj tieto bohumilé činnosti s hodinkami...:]

  • ...treba vstať o 5 minút skôr ;) ....a ozaj, ja som už do práce domakal, tak si môžem vychutnať aj tieto bohumilé činnosti s hodinkami...:]

    Vstavam ve tři, začnu kvuli hodinkam vstavat ve 2.55, víš co mi může ranní rituál s hodinkama :D:D:D

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Vstavam ve tři, začnu kvuli hodinkam vstavat ve 2.55, víš co mi může ranní rituál s hodinkama :D:D:D

    Watchi, ale tá veta , čo som napísal, má aj druhý diel. za tými bodkami. ;) Zjavne si si ho nevšimol, tak ti ho dávam extra do pozornosti...:)

  • Watchi, ale tá veta , čo som napísal, má aj druhý diel. za tými bodkami. ;) Zjavne si si ho nevšimol, tak ti ho dávam extra do pozornosti...:)

    Jenže ten se mě netýká, jen ten první. A ještě dlouho týkat nebude, bohužel až do smrti, ve 120 letech při práci v dolech.

    Jinak Adame nebo Mišo, promázněte tu to dobře míněné vlákno, ať pokračuje k tématu :super:

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Mam ich par dni. Je to mensia 39,5mm verzia. Stale vaham, ci si ich nechat, ci vratit :/

    Pridu mi uz dost male na 17,5 cm zapastie.

    Images

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...

  • Su ti akurat.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Mam ich par dni. Je to mensia 39,5mm verzia. Stale vaham, ci si ich nechat, ci vratit :/

    Pridu mi uz dost male na 17,5 cm zapastie.

    Ono ruku mas malou, ale tohle jsou maly hodinky, spíš už damsky, proto se ti zda, ze to vypada blbe

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Damsky model ma 36,5mm. Mne vseobecne sadnu najlepsie hodinky max do 41mm, ideal 40mm. Vela zavisi od tvaru puzdra samozrejme.

    Fakt je ten, ze "chybajuce" nozicky vizualne este viac zmensuju celkovy dojem z hodiniek.

    Ono zas tak male, ako damske nie su, ked porovnas so submi.

    Images

    Aktuálne : Damasko DA36, SEIKO SKX009, Apple Watch 6, Dan Henry LE 1962, Oris Aquis 39.5mm, Seiko Alpinist, Hamilton Khaki Green 38mm, Certina DS Action diver 38mm..
    Išli do sveta: STEINHART Nav B 44mm, Seiko SNZG15, Steinhart Ocean One Black, Apollon, Steinhart Ocean One Vintage Red, Luminox 3050, Laco Trier, Seiko SARB033, Davosa Ternos Ceramic, Apple Watch 3, Polar M430, Squale 50 atmos, Apple Watch 3, Steinhat Ocean One green, G-shock Gulfman...