Prosim o radu CITIZEN AN3600-59E alebo SEIKO SSB257P1

  • tak pani konecne sa moj manzel vymackol? a povedal po akych hodinkach tuzi, su to breitling, takze poriadny cenovy skok, ale uz viem na co mam zacat setrit? na rok na jeho 40. Ale zatial mozno ponosi aj nieco take ako som vyberala a potom zdedi syn

  • Som to hovoril, som to hovoril.:malin1: Ze chrono a quartz.

    Si sa radsej nemala pytat. Inak jazdene sa daju kupit aj lacnejsie.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Inak skusenosti hovoria, ze ak sa ide k cielu oklukov, tak to byva ovela dlhsie, ale aj drahsie. Cize kupit to, po com tuzi, moze byt lacnejsie ako postupne sa k tomu dopracovavat. Moho chronomagorov to ma ale tak, ze sa k danym dream watch dostane oklukov, alebo mozno sa k nim aj nedostane vobec.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Aha ho! Vykľulo sa kurátko z vajíčka...:malin1: Nó, na Brajtlinga je tu majster sveta Bejduko. Ale ako bolo povedané predo mnou, dajú sa nájsť jazdené, veľmi slušne zachované, lacnejšie. Iba pripomeniem, že jazdené neznamená iba silne obnosené, stáva sa a to dosť často, že nové hodinky abonentovi nesadnú a tak ich, celkom nové, posunie ďalej. Myslím ale, že v tomto prípade je tu naozaj ten pravý bejduko, aj keď sú hodinky tejto značky vo vlastníctve aj iných vážených členov tohto fóra. A čo sa týka pôvodného zámeru, tak by som nejako veľa nepremýšľal a išiel by som do Japoncov či Swiss Army Chrono, Swiss Army Hanowa. Slušne spracovaný komerc na krátku dobu účel splní a vlezieš sa do pôvodného rozpočtu ľavou zadnou. Len by som sa predsa kukol do toho Heureka na porovnanie cien, lebo rozdiely bývajú dosť veľké...:]

  • a este co hovorite na tuto znacku a tento model?

    https://www.inhodinky.sk/hodinky-swiss-…irborne-darcek/

    Ci lepsia volba pozerat radsej po tych seiko alebo citizen?

    To si radšej kúp originál a ešte asi aj ušetríš. SEIKO SNN235P.

    "Do téhle šlamastiky nás přivedla naše vlastní tupost a tupost nás z ní zase dostane." H.S.