Bežecké hodinky do 400€

  • Zdar,

    pomôžte mi prosím s výberom bežeckých hodiniek do 400€.

    doteraz som behal s 20€ hodinkami z lidl ale odišli do večných lovíšť. pripravujem sa na prvý maratón, beriem to vážne. behám 4-5xtýždenne.

    potrebujem: presný tep ( asi aj hrudný pás), aktuálna a priemerná rýchlosť behu, monitoring spánku/regenerácie, behám hlavne v noci tak aby som rýchlo vedel prečítať displey, odolnosť aj voči vode

    nepotrebujem: mapy, 30 hodin výdrže s GPS monitoringom, virtuálnych trénerov, a kopu vychytáviek na hranie

    Ďakujem

    jozef

  • vitaj, neviem ci sa tu najde nejaky odbornik na tuto tematiku... viem len, ze co poznam bezcov, tak celkom casto maju hodinky Garmin, tak skus pozriet ich ponuku... aj ked osobne sa mi vidi divne, ked clovek pri behu ma na ruke (aj ked lahky a plastovy) 50mm kolac... :)

  • Kolega má Polar a je s nimi zatiaľ nadmieru spokojný.

    Tiež by som sa však pozrel na Garmin... majú množstvo modelov a cena do 400eur je maximálne postačujúca podľa mňa

  • Švagor behá a používa Suunto k obecnej spokojnosti Dá sa vybrať vhodný model, má to slušný service a je to Qualita Made in Finland. Ale sú aj iné dostupné značky, napr. Garmin (trebárs typ Forerunner Optic 35)...:] Ceny nie je na škodu porovnať na Heureke...:malin1:

  • Ja by som šiel do týchto momentálne majú zľavy a za 200 je k tomu aj hrudný pás.

    Suunto

    Pozri ponuku možno ti bude viac vyhovovať edicia Spartan ktorá podporuje viacero športov a je to asi najvyssia rada od tejto znacky

  • Kokso, same, ze strykovho brata kon beha. Tu nik nebeha????

    Sorac ja tiez nie, len sa mi to paci, ako odpovede zacinaju.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Nuž, ehň, ja bych aj pobehol, semotamo, ale s dvoma železami po oboch stranách bedier to už akosi hapruje...;)

  • Kokso, same, ze strykovho brata kon beha. Tu nik nebeha????

    Sorac ja tiez nie, len sa mi to paci, ako odpovede zacinaju.

    Mozno aj beha, ale nikto k tomu nepotrebuje taku funky vybavu :)

    Aby som prispel, kamos behava zavodne s dakym obyc Garminom co mu zaznamenava trasu a cas. :)

  • Ja som tiez krypel cez koleno, takze len bike.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Ja som tučný. Nebehám lebo členok som dodrbal závodne na basketbale. Preto som tučný :)

    Nie preto, že som lenivý, samozrejme ;)

  • toz to ja nevim ...
    isiel som do prace normalne, z prace jak postreleny ...
    s urcitostou ortoped skonstatoval vnitorny meniskus poskodeny, ale kedze ma stipe cele koleno, bolo dost krvy v nom, zle sa mi kraca poslal ma na rezonanciu, az popripade nemusi 2x otvarat ...