Hodinkománia - dojmy po rokoch

  • čerta Berta si dobre nasrdil :evil: :cursing: <X

    Podarilo sa mi znova rozhnevat Berta a dal mi mesačnú odstávku ... , za to ze som poslal fotku mojich SEA GUL inzerentovi čo zhaň a tuto značku ale iny model . ;(

  • musia ťa brzdiť :P nestíhajú uverejňovať tvoje príspevky :thumbup:

    Kdepak, dávám tam prd. Moc mi rostou sledující a nemaj ze mne prachy. Teď jsem je poslal do háje s tou jejich modrou značkou, superstar na to maj, já taky, ale platit tam nic nebudu. A týden na to ban.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Kdepak, dávám tam prd. Moc mi rostou sledující a nemaj ze mne prachy. Teď jsem je poslal do háje s tou jejich modrou značkou, superstar na to maj, já taky, ale platit tam nic nebudu. A týden na to ban.

    Hajzlici du to Honziku, prizivovat sa dokaze rad kazdy X(

  • Kdepak, dávám tam prd. Moc mi rostou sledující a nemaj ze mne prachy. Teď jsem je poslal do háje s tou jejich modrou značkou, superstar na to maj, já taky, ale platit tam nic nebudu. A týden na to ban.

    Mne to tiež ponukali a o žiadnom bane neviem 😜

    A stitch in time :D

  • No tak je to jak jsem psal, prozože to, že dám 4 příspěvky týdně to na svědomí určitě nemá. A kdybych měl závadnej obsah smažou mi účet, nebo aspoň ten příspěvek, ale nic takovýho tam nemám. Dřív to ověřování bylo bezplatné, teď si z toho udělali další business.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Len pe zaujimanost aj Google maps mi dali Ban - na moje recenzie a fotky , hoci ma roky chvalili ako TOP za SK , mal som tam 2900 recenzii, 9500 fotiek a 78 milion. videní !! za 13 rokou činnosti . Pred polrokom umela inteligencia Google vraj ma uplne ODSTAVILA a zablokovala ...