• Ja mam Rolex velmi rad ale budme realisti… je to solidna kvalita pre strednu burzuj triedu cenovo nafuknuta sikovnym marketingom… nic viac, nic menej...

    ..nepriem sa s tebou, ale pri otazke kupim si Seiko alebo Rolex/Omegu, resp. Credor alebo Patek..pre mna su odpovede velmi jednoduche..

  • Vysoká cena za nič a potom popísať seiko vo vyšších radách ako svoju preferenciu? Ja som mal niekoľko Grand Seiko aj Rolexov a v prospech rolexu hovorí kult dizajnu a hnačky spolu s pohodlnostou nosenia. Ostatne je v prospech Seik(samozrejme nie toho čo sa predáva v radoch desiatok, max stoviek EUR). Teda ak máš preferencie ako píšeš vyššie, tak pozrie ešte raz na Seiko, tam už za 2.000€ v second hande budeš veľmi prekvapený čo za tu sumu dostaneš.

    Pišta, ja ti verím, dokonca to aj trocha sledujem, ale ďakujem, nieeee....A to, že sa istý segment tejto značky radí kvalitou k tomu, čo som napísal, to iba potvrdzuje to, čo som napísal. Sú ale aj manufaktúry, vyrábajúce kvalitu aj pre tých v segmente 500 - 2500 €. Predsa o nich všetci viete...:]

  • ..nepriem sa s tebou, ale pri otazke kupim si Seiko alebo Rolex/Omegu, resp. Credor alebo Patek..pre mna su odpovede velmi jednoduche..

    Z dnesneho uhla pohladu rovnako aj ja… ale to plati dnes a kto vie co bude za 10 rokov… hodinarcina je beh na extremne dlhe trate… Pred par rokmi by som tiez bez vahania povedal NOKIA a nie I-phone , Skoda a nie Kia, atd… :D

  • Z dnesneho uhla pohladu rovnako aj ja… ale to plati dnes a kto vie co bude za 10 rokov… hodinarcina je beh na extremne dlhe trate… Pred par rokmi by som tiez bez vahania povedal NOKIA a nie I-phone , Skoda a nie Kia, atd… :D

    To veru nevie nikto ale vyvoj ide sialenymi krokmi a ani jedna zo stran nespi:), a tak nam nezostava len si na to pockat:mrgreen:

  • Ja bych si je za 1200 koupil. Lehce to hodnotite podle fotek. Ja se do nich zamiloval, když jsem mel na ruce původní. Ale mam rad tenhle typ pouzder.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Japoncov radsej nepodcenovat… americky sudruh to uz raz spravil a stal sa Pearl Harbor, Svajciarsky sudruh uz tiez raz podcenil a stal sa quartz :D Oboje ma nasledky do dnesnych dni :D

    To je dobre povedané. :super:

  • na videu vyzerajú veľmi pekne.

    External Content youtu.be
    Content embedded from external sources will not be displayed without your consent.
    Through the activation of external content, you agree that personal data may be transferred to third party platforms. We have provided more information on this in our privacy policy.

  • neodpustím si sarkazmus - a prečo sa súdruzi v Seiko rozhodli pre také malé puzdro? čo tak rovno 48mm a remeň povedzme 16mm? a cena keď už tak aspon tých 6K nech je to zberateľský kus ako sa patrí... snaha o exkluzivitu sa zrejme minula účinkom... tipujem že Captain Willard by ich asi na ruku nedal... Quo vadis Seiko??? shame on a Seiko...