Potulky svetom HH - ultra luxus

• watchesfan : Dakujem ti za pozitivne ladeny prispevok. Mohol som pre kazdu znacku vytvorit vlastne vlakno, ale rozhodol som sa ze to bude takto pokope lepsie. Aj v solo vlaknach by si reagoval rovnako ako teraz? Cim si prosim ta obohatil toto vlakno? Kludne zacni na tom pracovat, vytvaraj nove vlakna pre dalsie ine znacky. A ak nechces, ta tu nelez - neviem co ti mam na to viac povedat.

je: Prim: cal. 68, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133, CHR. WARD C9 5 Day Small Second
    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic

• Ty asi vubec nevíš cos tam hned v úvodu napsal. Tak si to přečti. Nechápu proč by sem kdokoli nemohl pridávat značky a modely z HH. Asi jsme všichni tupci a nedokážem je správně zařadit. A necituj mě, ani já ani Ty nechceš abych sem lezl. Jinak nápad dobrej, HH komplet proč ne, ale něco si tu přivlastňovat...Tak čau v jiných vláknech, kde budeš třeba trochu soudnější. Napiš Mišovi, ať ti tuhle kritiku smaže.

• Adam , misoo : zjavne som nezvolil spravny format, kolegom z fora to nevyhovuje, napriek tomu, ze za tym bol dobry umysel. Mne na oplatku dost nevyhovuje ak sa do mna niekto navaza. Navrhujem nasledovne:

Vytvorit novu sekciu s nazvom dajme tomu rovnakym ako ma toto vlakno. Do novej sekcie by sa sustredovali vlakna pre jednotlive znacky spadajuce pod tuto definiciu - nezavisle na povode - dobre by bolo aby to bolo pokope. Umiestnenie sekcie necham na Vas, no podla mna by to mohlo byt kludne v sekcii Zaujimavosti a novinky zo sveta.

Ak sa rozhodnete, ze tak ucinite, tak tie tri znacky, ktore som pridal, rozhodte do troch vlaken s nazvami znaciek.

Zajtra sa nato pozriem. Adam

je: Prim: cal. 68, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133, CHR. WARD C9 5 Day Small Second
    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic

• Ja to ponechávam na pôvodnom rustin-ovom zámere. Bola je to jeho myšlienka, si určil pravidlá a my ich budeme rešpektovať. Ak chce niekto pridať info o nejakej zaujímavej značke je tu množstvo vlákien kde tak môže učiniť.

Ďakujem za porozumenie

Letisko Sliač