Potreboval by som poradit ohladom Omega hodiniek

  • Dobry den vospolok. Na zaciatok som uplny neznalec hodiniek. Viem ze tu je kopec vlakien o Omegach. Nechcem spamovat, ale cim dalej si o hodinkach citam tym viac som z toho jelen.Chcel by som takmer neznicitelne hodinky do 5000€,pracujem ako sofer kamionu cize je tam aj manualna praca pri vykladke a nakladke. Hladal som ake sklicko by bolo dobre a tu na fore som nasiel bud zafirove alebo hardflex ci ako sa to vola, ktore z nich je odolnejsie respektive lepsie a preco? Dakujem. Potom som pozeral vodeodolnost. V tych vlaknach pre zaciatocnikov je pisane ,ze 200m nie je 200m. S hodinkami sa planujem ponorit max do cca 6m pokial mi nezacnu bubienky praskat. Chcel by som automaticky inhouse strojcek so skeletonom. Najlepsie modre s ocelovym remenom. Dalsia otazka co ma zaujima je ,ze tu na fore uvadzate ,ze ked nekupim od AD tak moze byt problem zo zarukou respektive servisom.Ruku mam 23cm. Z tohto mi vychadzaju jedine hodinky Omega Seamaster Planet Ocean 600m master chronograph. Chcel by som sa opytat ci poznate aj ine ,ktore vyhovuju tymto parametrom a popripade majitelov ze ako sa nosia kedze vyrobca udava vysku 16.5mm. Sorry ak som to napisal ako madar