Oprava Archimede v BA

  • Ahoj vie mi niekto poradiť s opravou ARCHIMEDE SPORTTAUCHER v BA pri naťahovaní zastali a niečo v nútri hrkoce...Dík za info.

  • Skusil si zajst ku hodinarovi?

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

    • Official Post

    podla mna etu by mohli zvladnut :) pozru, objednaju zlomenu suciastku a daju naspat... typek v eurovei vyzeral byt celkom sikovny ked predo mnou za par sekund rozobral a precistil stare seiko 5 ^^

    pripadne klasicky servis oproti dvom levom na spitalskej, tam sice domotali objednavku, ale vzdy spravili vsetko co mali... ;)

  • Musí to byť v BA? Čo tak Nagy alebo Herczeg v Rimavskej Sobote? Majú to najlepšie renomé.Poslať sa po kuriérovi dá spoľahlivo a moc sa ti to nepredraží.:]

  • Treba pozriet vlakno odporucte dobreho hodinara. Ja som servisoval v Spirit slovakia na Gercenovej. Hodinar je OK.

    je: Prim: cal. 68, CHR. WARD C9 5 Day Small Second: SH21, NOMOS Club Date: DUW 4101

    bolo: Aviator mechanical A-3105-6975647: Poljot 3105, Steinhart Marine Chronometer II arabic: Unitas 6498, STEINHART Military 42, Davosa Ternos Ceramic, Junkers Spitzbergen F13 6110-5: Poljot 3133

  • Treba pozriet vlakno odporucte dobreho hodinara. Ja som servisoval v Spirit slovakia na Gercenovej. Hodinar je OK.

    Spirit je aj oficialny servis pre Tissot. Pani povedala, ze zvladnu aj ine znacky s Etou. Mimochodom tam som reklamoval svoje Tissoty ktore boli zakupene v inom shope a vsetko slo hladko. Velmi dobra komunikacia mimochodom


    Sent from my iPhone using Tapatalk