Pomožte mi PROSÍM Vás

  • ťažko povedať, v záručnej oprave podľa zákona 1 mesiac, u starších hodiniek ti dobu opravy musí sľúbiť :D hodinár...

    V záruke ich už dávno nemám veru 👍 Takže ostáva mi len čekat a držat sa pravidla "Kto si počká, ten sa dočká" 🤣

  • Žádný moje hodinky se servisu nedočkaly, teď mám už ale jedny mechaniky od roku 2017 a to je rekord. Uvidim jestli nekdy pujdou do servisu. Vodu nepouští, ani vlhkost a šlapou cca +6. Inu Seika :)

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Kluci, jak je bežná čekací doba servisu hodinek, alebo jak dlho čekáte na opravené hodinky?

    Naposledy som čakal cca. 3 týždne ( týždeň zabralo ladenie chodu). Mal som ich u Jeronima v Zlíne.

    Casio GW-M5610, CW C60 Trident Pro 600 Mk3, Damasko DA34, Monta Skyquest GMT, CW C65 Trident Vintage Mk2, CW C63 Sealander GMT.

  • Měl jsem v záručním servisu svoje Casia. Jsem rejpal a nikdo nevěděl, jestli je to vada, nebo vlastnost. Tak šly k prodejci jako reklamace. Nevěděli. Od něj do origo servisu a ti také věděli pěkný ho.no. Aspoň tlakovku zdarma udělali. Až teprve od kolegů z fóra jsem se dozvěděl, že je to vlastnost a ne vada!!!

    Měsíc jsem čekal a pořídil kvůli tomu jiný, ale levný, cca 200€.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Naposledy som čakal cca. 3 týždne ( týždeň zabralo ladenie chodu). Mal som ich u Jeronima v Zlíne.

    3 týdne by byl sexi čas, holt já ešte čekám...

  • Tak Aquatico idú do kytek, musel by sa vymenit strojček za 80€ 😭 Možno sa do budúcna ulakomim na Seiko 5, zatát ostávam pri Smarte 😤😫😩

  • Seika 5 mám nejdýl ze všech. Od roku 2017. Byly v moři, na tůrách, výletech a dostávaly za uši v práci. Teď spíš stojí než jdou, nedostanou se vůbec na ruku. Když je spustím, jedou s odchylkou +6. V jakýkoli poloze. Mám je fakt rád. Jsou s 4R36.

    Time is Life. Je to dar i prokletí. Instagram daemonultimate1

  • Ahojte. Stala sa mi nepríjemnosť. V jedných hodinkách sa zlomila špička barety a zostala v dierke. Žiaľ tak, že ju neviem vybrať. Ono je to tak zlomené, že tam pri inštalácii náhradnej barety ten pružný konček dostanem a drží to, ale je tu riziko pádu hodiniek na zem. Ako ten konček barety z tej dierky vybrať? Vďaka za rady.

  • Ahojte. Stala sa mi nepríjemnosť. V jedných hodinkách sa zlomila špička barety a zostala v dierke. Žiaľ tak, že ju neviem vybrať. Ono je to tak zlomené, že tam pri inštalácii náhradnej barety ten pružný konček dostanem a drží to, ale je tu riziko pádu hodiniek na zem. Ako ten konček barety z tej dierky vybrať? Vďaka za rady.

    https://youtu.be/I7xjLrL7a5Q

    A stitch in time :D